Lékárna.cz
Hledat

Kapsičky a paštiky pro psy

Kapsičky a paštiky pro psy vnímáme jako zpestření a rozšíření stravy pro psy krmené konzervami, granulemi nebo vařenou stravou. Dají se rovněž vyžít jako forma odměny při psím výcviku.

V této kategorii momentálně nejsou žádné produkty

Kapsičky a paštiky pro psy - detailní popis

Stejně jako konzervy můžete také kapsičky a paštiky smíchat s granulemi nebo jakoukoli jinou stravou. Paštiky jsou nejvhodnější pro štěňata a staré psy, kteří mají problém s kousáním.

Lékárna.cz nabízí kapsičky a paštiky pro psy

Lékárna.cz nabízí:

  • kapsičky a paštiky pro psy značky PEDIGREE - kompletní mokré krmivo pro štěňata všech plemen od 6 týdnů do 18 měsíců věku, s kuřecím masem.
  • kapsičky a paštiky pro psy ANIMONDA - představují aromatickou a chuťově přitažlivou stravu, která je všeobecně velmi dobře přijímána všemi plemeny bez výjimky. Jsou jednoduše skladovatelné a snadno se dávkují.

Doplňkové zboží

Potřebujete zabavit svého pejska, který čeká doma než se vrátíte? Vyberte si ze široké nabídky pamlsků pro psy, které vašeho psího miláčka na čas zabaví a zároveň podpoří jeho kousací aparát. Dále v našem sortimentu naleznete i vitamíny, potřebné pro správný vývoj štěňat a mladých psů v růstu, zvyšují imunitu, podporují dobrou kondici a zdravotní stav.

TIP: Skládací bazén pro psy je perfektní pro ochlazení a zábavu v letních dnech.

Zeptejte se lékárníka

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.