Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby do domácnosti a na úklid » Chovatelské potřeby » Kosmetika pro zvířata

Kosmetika pro zvířata

Jak pečujete o své domácí mazlíčky? Máte doma arzenál šampónů, přípravků na odvšivení, kartáče pro péči o srst a třeba nůžky na drápky? Pokud vám něco z toho chybí, určitě to najdete v naší nabídce. Takže ať už svoje zvířátka připravujete na výstavu, nebo mu jen rádi dopřejete pořádnou péči, měli byste mít vždycky všechno po ruce.

Kompletní arzenál zvířecí kosmetiky

 • Šampony: pořizujeme je hlavně pro pejsky, aby jim pěkně voněla srst, leskla se a byla celkově zdravá.
 • Přípravky na odvšivení a odblešení: i těm nejčistotnějším mazlíčkům se může stát, že si z procházky přinesou nějakou tu blešku či jiného parazita. Abyste těmto situacím předcházeli, pořiďte jim vhodný přípravek.
 • Kartáče a hřebeny: každé domácí zvířátko má rádo, když mu pročesáváte srst, ať už se jedná o kočičku, pejska nebo třeba králíčka. Pokud má zvířátko hodně zacuchané chlupy, pomůže vám sprej na lepší rozčesání.
 • Péče o uši a oči: Za pomoci přípravku probíhá čištění probíhá samovolně a jeho závěr dokončíte vatovým tamponkem.

Vždy, když přijdete z procházky, nezapomeňte zkontrolovat, jestli mazlík nemá klíště. Pokud ano, použijte na vyndání klíštěte speciální kleště a příště mazlíčkovi dejte například antiparazitní obojek nebo jiný antiparazitní přípravek.

A jak se správně starat o zvířecí tlapky?

V zimě dejte pozor hlavně na ty psí, kterým mohou škodit posolené chodníky a ulice. U menších mazlíčků, jako jsou morčata nebo králíci, nezapomeňte na pravidelné stříhání drápků.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Značka:
Všechny
Určeno pro:

Rozbalit filtr

 • ALAVIS Relax pro psy 150 mg 20 tablet

  skladem do 24 hodin

  ALAVIS Relax pro psy 150 mg je přípravek určený pro psy na zklidnění při stresu a stresových situacích. ALAVIS Relax se podává dlouhodobě, nejlépe 2-3 dny před stresovou situací. ALAVIS Relax je přírodní veterinární přípravek určený pro dlouhodobější podávání u psů na zklidnění při stresu a stresových situacích. ALAVIS Relax není sedativum a nemá žádné vedlejší účinky na chování nebo na zdraví zvířete. Doporučujeme podávat  cestování, dovolená se zvířetem plánovaná návštěva veterináře změny v domácnosti silvestrovské ohňostroje Pokud jsou psi stresováni, může to u nich vést k narušení psychického stavu a k poruchám chování jako je: nežádoucí štěkání z osamělosti sebepoškozování – vykusování srsti či okusování tlapek bojácnost, ustrašenost agresivita ze strachu značkování, pomočování ničení věcí v okolí ALAVIS  Relax obsahuje Lactium -  mléčný hydrolyzovaný protein, který obsahuje bioaktivní alfa S1 dekapeptid, který je organismem velmi dobře přijímán Lactium - reguluje sekreci stresových hormonů, čímž působí na zklidnění psů při stresových situacích, snižuje pocity úzkosti a zlepšuje odolnost proti stresu bez vedlejších účinků jako je ospalost, apatie či letargie Obsah účinných látek v jedné kapsli Lactium 150 mg Přídatné látky: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý Dávkování Na 10 kg zvířete jedna kapsle denně po celou dobu trvání stresových faktorů. Přípravek začněte podávat 2 – 3 dny před očekávaným stresem. Způsob použití Kapsle je možné podávat přímo do tlamy, s kouskem potravy anebo do krmení (kapsli je možné rozdělat a na krmivo nasypat nebo přimíchat). Přípravek zvířata přijímají bez problémů. Upozornění Přípravek ALAVIS Relax je možné podávat dlouhododě. Balení obsahuje 20 tablet Veterinární přípravek je volně prodejný a je schválen ÚSKVBL pod číslem 031–12/C.

  302 Kč

 • Gelacan Champion psi barevná plemena 150g

  2 dny

  Podáváme pravidelně k zajištění dodávek komplexního souboru látek napomáhajících zdravé výživě kůže a srsti, jejímu růstu a kvalitě, látek přispívajících ke zlepšení pigmentace srsti a nosní houby a zlepšujících celkovou kondici psa. Komlexní regenerační výživa podporující kvalitu a pigmentaci SRSTI, KŮŽE a OKA. Podáváme pravidelně k zajištění dodávek komplexního souboru látek napomáhajících zdravé výživě kůže a srsti, jejímu růstu a kvalitě, látek přispívajících ke zlepšení pigmentace srsti a nosní houby a zlepšujících celkovou kondici psa. Doplňkové krmivo dodávající ogranizmu komplexní soubor látek napomáhající zdravé výživě kůže a srsti, jejímu růstu a kvalitě, přispívající ke zlepšení pigmentace srsti a nosní houby a zlepšující celkovou kondici psa. Obsahuje komplexní soubor látek potřebných pro regeneraci tělních bílkovin, kolagenu a keratinu. Tyto látky jsou důležité pro optimální stav kůže a srsti. Vzhledem k vysokému obsahu kolagenu CHP příznivě ovlivňuje i stav chrupavek, kloubů, kostí a šlach. Proto je vhodné podávat Gelacan Champion pravidelně jako podpůrný výživový doplněk pro všechna plemena psů k zajištění zdravé a dobře vyživované srsti. Indikace: pro výživu, regeneraci a zlepšení kvality kůže a srsti k zajištění výstavní kondice šampionů ke zlepšení pigmentace srsti psům s matnou srstí bez lesku, se srstí lámavou, řídkou či nedobarvenou při vypadávání srsti, zvýšené svědivosti začervenání a zhrubnutí kůže při ztrátě pružnosti kůže či při odlupování kůže Složení v denní dávce 5 g pro barevné psy: kolagen CHP 2480 mg; vápník 42,5 mg, hořčík 10 mg; železo 13,2 mg; zinek 60 mg; měď 1,6 mg; mangan 1,1 mg; jód 0,33 mg; fluór 0,1 mg; provitamín A - beta-karoten 5000 µg; vitamín C 60 mg; vitamín E 10 mg; vitamín B5 0,5 mg; vitamín B6 0,22 mg; vitamín B12 1 µg; biotin 2000 µg; kyselina listová 40 µg; betakaroten (pouze Gelacan Champion pro psy barevných plemen). Doporučené dávkování: 5 g na 10 kg hmotnosti psa Způsob použití: Podávat denně dle hmotnosti psa po dobu minimálně 2 měsíců.

  319 Kč -11% 360 Kč

 • Gelacan Plus Profi 1000g

  2 dny

  Minerálně-kolagenní výživa kostí a kloubů pro sportovní a pracovní psy. - při dekalcifikaci skeletu - pro posílení pohybového aparátu Doplňkové krmivo k ochraně kostí a kloubů zajišťující současné podávání kostních minerálů a kolagenu CHP - látek, jejichž spojení pozitivně působí při dekalcifikaci probíhající na základě stresu a mechanického zatěžování. Obohaceno vitamínem E a selenem. Slouží k regeneraci kloubních povrchů, vaziv a kostí a zmírňuje obtíže způsobené degenerativními procesy pojivové tkáně, které jsou příčinou bolestí v pohybovém aparátu. Dodává současně minerální látky důležité pro kostní metabolizmus a hydrolyzát CHP a vyživuje jak kosti, tak i chrupavky a vazivový aparát, čímž se pohyb stává pro psy méně problematickým. Gelacan Profi se od Gelacanu Baby liší množstvím a poměry minerálních látek odpovídajícími potřebám dospělých psů. Indikační skupina: doplňkové krmivo, chondroprotektivum, minerálový doplněk Indikace: při prevenci a terapii dekalcifikace skeletu sportovních či služebních psů pro posílení pohybového aparátu a ovlivnění minerálního hospodářství organizmu pro starší psy s pohybovými problémy souvisejícími s dekalcifikací skeletu Doporučené dávkování: 6 g na 10 kg hmotnosti psa Způsob použití: Podávat denně dle hmotnosti psa po celou dobu zvýšené fyzické zátěže (minimálně však 2 měsíce). Možno vhodně kombinovat s přípravkem Gelacan PLUS Darling.

  826 Kč -13% 952 Kč

 • Rybí moučka plv 2kg

  2 dny

  232 Kč

 • Gelacan Champion psi černobílá plemena 150g

  Gelacan Champion psi černobílá plemena 150g

  Akce

  2 dny

  Doplňkové krmivo dodávající ogranismu komplexní soubor látek napomáhající zdravé výživě kůže a srsti, jejímu růstu a kvalitě, přispívající ke zlepšení pigmentace srsti a nosní houby a zlepšující celkovou kondici psa. Obsahuje komplexní soubor látek potřebných pro regeneraci tělních bílkovin, kolagenu a keratinu. Tyto látky jsou důležité pro optimální stav kůže a srsti. Vzhledem k vysokému obsahu kolagenu CHP příznivě ovlivňuje i stav chrupavek, kloubů, kostí a šlach. Proto je vhodné podávat Gelacan Champion pravidelně jako podpůrný výživový doplněk pro všechna plemena psů k zajištění zdravé a dobře vyživované srsti. NEOBSAHUJE BETAKAROTEN. Pro psy černých a bílých plemen.

  314 Kč -19% 386 Kč

 • Platinum Natural Oral clean+care Gel forte 120ml

  2 dny

  Přírodní prostředek proti zubnímu kameni zabraňující opakovanému výskytu. Má okamžitě znatelný hojivý efekt. Zánět dásní a páchnoucí dech se spraví po několika dnech. Zubní kámen mizí postupně. Hlavní složkou jsou extrakty ze semen ovocných plodů. Nejdůležitější jsou výtažek z graperfruitových semínek, extrakt ze semínek hroznového vína, který vyplavuje volné radikály. Neobsahuje žádné trpké nebo kyselé složky. Další významnou složkou jsou bylinné oleje, nimbový, timiánový a olej z máty peprné, dále rozmarínový olej. Bylinné výtažky, mají protizánětlivé a analgetické účinky a všechny složky byli řádně testovány. Počáteční intenzivní léčba, kdy aplikujeme přípravek 2x denně, trvá 3-6 týdnů. Dále je dostačující užívat přípravek každý třetí den , jako prevenci tvorby zubního kamene, zánět dásní a páchnoucí dech.

  1 259 Kč -3% 1 302 Kč

 • Greenfields kondicionér spray pes 250ml

  Greenfields kondicionér spray pes 250ml

  Akce

  2 dny

  202 Kč -19% 248 Kč

 • Gelacan Plus Baby 1000g

  2 dny

  Výživa kostí a kloubů pro štěňata, mladé psy, březí a kojící feny. demineralizace skeletu fen osteoporéza fen pro správný vývoj skeletu štěňat a mladých psů při nedostatečné mineralizaci kostí

  849 Kč -15% 994 Kč

 • Alavis Relax pro psy 150mg 80cps

  2 dny

  Nové přípravky proti stresu a nervozitě u psů ALAVIS RELAX pro psy, který obsahuje účinnou látku Lactium® Lactium® je mléčný hydrolyzovaný protein, který obsahuje bioaktivní alfa S1 dekapeptid, který je organismem velmi dobře přijímán. Lactium® reguluje sekreci stresových hormonů, čímž působí na zklidnění psů při stresových situacích, snižuje pocity úzkosti a zlepšuje odolnost proti stresu bez vedlejších účinků jako je ospalost, apatie či letargie.

  934 Kč -11% 1 044 Kč

 • ZOLUX šampon pro hlodavce 200ml

  2 dny

  122 Kč

 • San Bernard - Šampon citrónový 1000ml

  2 dny

  412 Kč

 • San Bernard - Šampon banánový 1000ml

  2 dny

  494 Kč

 • San Bernard - Červený jíl 250g

  2 dny

  1 012 Kč

 • San Bernard - Roztok na čištění očí 250ml

  2 dny

  319 Kč

 • San Bernard - Olej Ginkgo 250ml

  2 dny

  899 Kč

 • San Bernard - Spray KS proti zápachu prostředí 250ml

  2 dny

  316 Kč

 • San Bernard - Spray KS proti zápachu srsti 250ml

  2 dny

  336 Kč

 • San Bernard - Roztok na čištění uší 250ml

  2 dny

  329 Kč

 • FARNAM Leather New spray 473ml

  2 dny

  Mýdlo na sedlo čistí, změkčuje, uchovává a obnovuje barvu kůže, schne do velkého a dlouhotrvajícího lesku lze použít na vlhkou kůži proti ztuhnutí.

  309 Kč

 • Ústní voda proti tvorbě zubního kamene 500 ml

  Ústní voda proti tvorbě zubního kamene 500 ml

  Akce

  skladem 3 - 5 ks

  Ústní voda proti tvorbě zubního kamene. Osvěžující a chutný roztok pro kočky a psy, který zabraňuje hromadění zubního plaku a tvorby kamene, řeší zápach z úst. Obsahuje chlorhexidin antiseptikum proti boji zubního plaku a xylitol, který omezuje zubní plak a tvorbu zubního kamene. Při častém používání zabraňuje k rozvoji parodontu. Pro optimální účinnost podávejte každý den do pitné vody pro kočky a psy. Neutrální pH. Velikost balení: 500 ml.

  302 Kč -39% 499 Kč

 • Kleště na drápky kočka gilotina 11,5cm TR

  skladem 1 - 2 ks

  Kleštičky pro úpravu drápků vašeho tygříka.

  86 Kč -13% 99 Kč

 • REX Antiparazitní bylinný šampon pro psy 250 ml

  REX Antiparazitní bylinný šampon pro psy 250 ml

  Akce

  skladem do 24 hodin

  I váš pes chce být frajer. A chce vonět sobě i vám. Po umytí Rexem bude hebký, voňavý, atraktivní pro nějakou slušnou psí partii, ovšem neatraktivní pro blechy a další příživníky. Antiparazitní šampon pro psy boří mýty o tom, že se pes nemá téměř koupat. Můžete ho používat pravidelně a je vlídný i ke štěňatům.  Vašeho čtyřnohého kamaráda zbaví všech parazitů v srsti. Blechy a ostatní kousavci šampón Rex opravdu nesnáší, takže raději zmizí. Co psí šampón Rex proti blechám dokáže Nevysušuje psí pokožku a nedráždí ji. Pes se rozhodně nebude snažit překrýt pro něj nepříjemnou kosmetickou vůni, protože šampón voní lidem i psům.  Bylinné složky z kakostu a heřmánku zklidní pokožku a pomohou hojení drobných oděrek. Extrakt z levandule odpudí parazity a nemusíte používat další antiparazitní přípravky. Srst vašeho psího miláčka je po použití šamponu jemná, hebká a dobře se rozčesává. Můžete ho použít i pro štěňátka. Jak šampon REX používat Naneste šampon na vlhkou srst a masírujte svého pejska ze všech stran, dokud nevznikne pěna. Nechte šampon několik vteřin působit, ještě jednou srst krátce promasírujte a důkladně opláchněte. Po vysušení pročešte srst kartáčem a z vašeho psa bude rázem frajer. Šampón pro psy Rex je vhodný pro pravidelnou péči o srst psů všech plemen i pro štěňata. Velikost balení je 250 ml. Recenze zákazníka Můj pes se po tomto šamponu vůbec nedrbe a ani neprotestuje při mytí. A ty jeho dlouhé chlupy se pak krásně rozčesávají.

  56 Kč -25% 75 Kč

 • Ošetřující šampon s kondicionérem proti zacuchávání srsti 1000 ml

  Ošetřující šampon s kondicionérem proti zacuchávání srsti 1000 ml

  Výprodej Akce

  skladem > 5 ks

  Ošetřující kondicionér proti zacuchávání srsti Popis: Speciální šampon a kondicionér v jednom s účinkem, který umožňuje snadnější čištění a rozčesávání. Určený na dobré rozčesávání chuchvalců ze srsti, obohacený o vitamíny a kondicionér, který zanechává srst hebkou, zdravou a stále "rozčesanou". Poskytuje objem a lesk a intenzivní hydrataci pro každý druh srsti. Doporučeno pro časté použití pro psy s dlouhou a kadeřavou srstí. Návod k použití: Na mokrou srst naneste šampon. Masírujte, dokud nevznikne pěna, nechte ji na několik sekund působit a opláchněte. Vysušte a vyčešte kartáčem. Velikost balení: 1000 ml

  239 Kč -22% 305 Kč

 • Přírodní zklidňující šampon s výtažky z Aloe Vera - 300 ml

  Přírodní zklidňující šampon s výtažky z Aloe Vera - 300 ml

  Akce

  skladem 1 - 2 ks

  Přírodní zklidňující, hojivý šampon s výtažky z Aloe Vera Popis: Přírodní šampon s uklidňujícími účinky pro svědící a ekzematickou pokožku. Speciální šampon s extraktem s Aloe Vera, oživí kožní buňky, má hluboce uklidňující, hojivý a hydratační efekt. Aloe Vera má přirozené antiseptické a hojivé funkce. Šampon hluboce hydratuje a je velmi užitečný při citlivé a poškozené kůži. Srst po aplikaci šamponu je měkka, pevná a pružná. Vhodný pro všechny typy psích plemen a pro časté použití. Návod k použití: Na mokrou srst naneste šampon. Masírujte, dokud nevznikne pěna, nechte ji na několik sekund působit a opláchněte. Vysušte a vyčešte kartáčem. Velikost balení: 300 ml

  182 Kč -27% 249 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám