Moje srdcovky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Chovatelské potřeby » Psi » Krmivo pro psy » Veterinární diety pro psy

Veterinární diety pro psy

Krmivo ze sekce veterinární diety pro psy vybírejte vždy s ohledem na zdravotní stav vašeho psa a po konzultaci s vaším veterinárním lékařem. Mezi zdravotní problémy vyžadující veterinární dietu patří například gastrointestinální obtíže (akutní průjem, potravinová intolerance, …), nemoci močového ústrojí, cukrovka, onemocnění ledvin, jater, srdce, dermatologické potíže či obezita, která zatěžuje klouby a celý organismus.

Pro psy odmítající suchou stravu ve formě granulí nabízíme chutné dietní konzervy.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Veterinární diety pro psy - detailní popis

V nabídce Lékárna.cz naleznete veterinární diety pro řešení problémů s hmotností, pro redukci příznaků alergie, pro podporu psů s onemocněním ledvin, pro nutriční podporu psů s onemocněním jater, pro zlepšení pohybu a jiné.

Lékárna.cz nabízí veterinární diety ve formě:

  • dietní granule - vysoce stravitelné krmivo může být dlouhodobě podáváno k řešení gastrointestinálních potíží a minimalizaci rizika jejich rekurence. Vhodné pro dospělé psy každého plemene.
  • dietní konzervy - někteří psi suché dietní granule odmítají, pro ty máme v nabídce chutné dietní konzervy, které podporují žravost psa a zlepšují přijímání krmiva.

Doplňkové zboží

Naše pestrá nabídka pro psy obsahuje ucelený sortiment, ze kterého si můžete také vybrat např. kapsičky a paštiky, vitamíny, hračky, kosmetiku pro psy a další. Jako odměna za spolupráci při výcviku udělá vašemu pejskovi jistě radost pamlsek pro psy.

TIP:Chladící podložky jsou bezvadným pomocníkem při zvládání letních pařáků.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám