Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Ortopedické potřeby » Podpora příčné klenby

Kosmodisk Life Masážní podložka pod chodidla - diskuze

Kód výrobku: 113081
Většina lidí bere své tělo jako samozřejmost a klade na něj stále vyšší nároky. Nohám, obzvlášť chodidlům, nevěnuje příliš velkou pozornost, ačkoliv je tato část těla velmi namáhána.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Kosmodisk Life Masážní podložka pod chodidla

Většina lidí bere své tělo jako samozřejmost a klade na něj stále vyšší nároky. Nohám, obzvlášť chodidlům, nevěnuje příliš velkou pozornost, ačkoliv je tato část těla velmi namáhána.

Informace o produktu

Výrobce: STUDIO MODERNA S.R.O.
Značka: KOSMODISK
Kód výrobku: 113081
Kód EAN: 3831034512163
Držitel rozhodnutí: STUDIO MODERNA S.R.O.

Masážní podložka pomáhá uvolnit napětí v nohách a chodidlech, čímž jim dodá novou energii po náročném dni. Podložka je vyrobená z tisíce měkkých mikrokuliček, které jsou ukryty ve strečovém nylonovém potahu. Podložka je velice skladná, dá se zmenšit na poloviční velikost, pokud ji však opět budete chtít použít, získá svůj původní tvar. Vysoce kvalitní materiál zajistí Vašim nohám během masáže opravdové pohodlí. Vaše nohy budou jako v bavlnce! Představte si příjemnou relaxační masáž chodidel přímo v pohodlí Vašeho domova při čtení novin, při večeři či při sledování televize.

Rozměry: 20 x 38 x 16 cm
Napájení: 12 V
Výkon: 3 W

Poskytne nohám skutečnou úlevu. Uvolní napětí a únavu. Zlepšuje krevní oběh. Masíruje plosky nohou, paty i jednotlivé prsty. Velmi pohodlně a snadno se používá. Na výrobek poskytujeme 30denní záruku vrácení peněz.

KOSMODISK LIFE masážní podložka je určena pouze pro domácí použití. Podložku umístěte na rovný povrch. Položte nohy do prohlubní podložky, zapojte ji pomocí adaptéru do zdi a vyberte si jednu ze dvou vibračních rychlostí. Podložka se sama po 15 minutách vypne. Podložka se nesmí dostat do kontaktu s vodou, pokud se tak stane, vypojte ji okamžitě ze zásuvky. Z bezpečnostních důvodů nepoužívejte podložku v koupelně. Nikdy nepoužívejte podložku na vlhké podlaze. Podložku otírejte jemným, suchým hadříkem. Nikdy ji neperte a nepoužívejte na ni abrazivní čisticí prostředky.

Bezpečnostní informace: Těhotné ženy, osoby používající kardiostimulátor, lidé trpící cukrovkou, zánětem žil anebo lidé, u nichž je velká pravděpodobnost krvácení, např. z pooperační rány, by se měli o používání podložky poradit s lékařem.

KOSMODISK® je klinicky testovaná zdravotní pomůcka, která pomáhá ulevit od bolesti zad a páteře. Výsledky výzkumu zaznamenaly zlepšení stavu až u 80% testovaných osob. Kosmodisk působí přímo v místě bolesti páteře a je navržený tak, aby vám poskytl úlevu při práci, oddychu, sportu či jiných činnostech každodenního života. KOSMODISK® nemá nežádoucí účinky a může být úspěšně kombinován s mnoha terapeutickými metodami, tradičními i alternativními. Kosmodisk funguje díky svému jedinečnému tvaru a nepoužívá žádné přídavné zdroje energie (baterie ani magnety).

Recenze

Recenze produktu Kosmodisk Life Masážní podložka pod chodidla

Diskuze

Diskuze k produktu Kosmodisk Life Masážní podložka pod chodidla

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám