Podrobné informace

Zubní pasta KIN WHITENING má bělicí účinek především díky obsahu mikropulverizovaného bikarbonátu sodného. Odstraňuje zbarvení způsobené jídlem, nápoji, tabákem apod. a navrací zubům jejich přirozené zbarvení. Zároveň chrání zuby a dásně.

Informace o produktu

Výrobce: AXONIA
Značka: KIN
Kód výrobku: 133212
Kód EAN: 8436026211175
Držitel rozhodnutí: AXONIA

Bakteriální plak se usazuje na povrchu zubů a vytváří tenký povlak, jež je zdrojem nepříjemných pocitů v ústech a rovněž mikroorganizmů, které napadají zubní sklovinu. Kalcifikací plaku vzniká vrstva zubního kamene, která dává zubům charakteristický tmavý vzhled. Každodenní zubní hygiena s vhodným přípravkem a správnou čistící technikou zabraňuje růstu bakteriálního plaku a zubního kamene a udržuje zuby bez zbarvení.

Účinky
Zubní pasta KIN WHITENING má postupný bělící účinek především díky obsahu mikropulverizovaného bikarbonátu sodného. Je jedním z bělících přípravků nové generace, který odstraňuje zbarvení způsobené jídlem, nápoji, tabákem apod. a navrací zubům jejich přirozené zbarvení. Zároveň chrání zuby a dásně před mikroorganizmy v ústní dutině. Pyrofosforečnan sodný v zubní pastě KIN WHITENING zabraňuje tvorbě zubního kamene a obsah fluoridu sodného chrání sklovinu před zubním kazem a vede k opětovné mineralizaci zubů.

Použití
Čistěte si zuby nejméně dvakrát denně po dobu dvou až tří minut, nejlépe po každém jídle a před spaním. Nepolykejte. Doporučujeme používat měkký zubní kartáček a správnou čistící techniku.

Složení

  • Bikarbonát sodný 15,00 g
  • Fluorid sodný 0,22 g
  • Pyrofosforečnan sodný 3,30 g
  • Pomocné látky q.s. ad 100 g

Recenze

Recenze produktu KIN WHITENING Zubní pasta 75 ml

Diskuze

Diskuze k produktu KIN WHITENING Zubní pasta 75 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze