Úvodní strana Děti a maminky Dětská výživa Kojenecká mléka Počáteční kojenecká mléka

KENDAMIL Medi+ Lactose Free Mléko od 0 - 12 měsíců 400 g

Potravina pro zvláštní lékařské účely
Kód výrobku: 457467

Potravina pro řízenou dietní výživu při intoleranci na laktózu. Neobsahuje laktózu a sacharózu. Vhodná od narození do 1 roku.

Více informací

Skladem více než 5 kusů

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

249 Kč
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

KENDAMIL Medi+ Lactose Free Mléko od 0 - 12 měsíců 400 g

Potravina pro zvláštní lékařské účely. KENDAMIL BEZLAKTÓZOVÉ MLÉKO je nutričně kompletní kojenecká výživa vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození, nemohou-li být kojeni. Dále je vhodná i od ukončeného 6. měsíce do 1 roku v rámci smíšené stravy.  
KENDAMIL BEZLAKTÓZOVÉ MLÉKO není vhodné pro kojence s vrozenou alergií na kravské mléko nebo s vrozenou poruchu metabolismu sacharidů (galaktosemií) a musí být podávána pouze na doporučení lékaře a pod jeho dohledem.
Bezlaktózová výživa byla vyvinuta odborníky na dětskou stravu ve společnosti Kendal Nutricare, která má v této oblasti bohaté zkušenosti a která se na výrobu dětské stravy specializuje už více než 50 let. 

Vlastnosti

•    Bez laktózy
•    Bez GMO
•    Bez sóji
•    Bez rybího tuku
•    Bez palmového oleje

Příprava

  • Umyjte si ruce a sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku dle pokynů výrobce.
  • Převařte čerstvou vodu a nechte ji vychladnout po dobu nejdéle 10 minut, poté přidejte prášek. Nepoužívejte uměle změkčenou nebo opakovaně převařovanou vodu. Nalijte požadované množství vody podle návodu pro konkrétní věk dítěte (viz tabulka na obalu) do láhve. Ideální teplota je mírně nad 37 °C (v příliš chladné vodě se může mléko hůře rozpouštět). 
  • Pomocí odměrky, která je součástí balení, přidejte daný počet zarovnaných odměrek do láhve s vodou. Láhev uzavřete a protřepejte. 
  • Ochlaďte na teplotu přirozenou k pití, kterou před podáváním zkontrolujte na vašem zápěstí (doporučená teplota je 37 °C).

Důležité instrukce pro krmení

Používejte správné množství zarovnaných odměrek, jak je instruováno. Dítěti může být špatně při použití více nebo méně odměrek, než je nařízeno. Pokud připravené UM nevyužijete do 2 hodin od připravení, doporučujeme jej vylít a připravit nové. Nepřidávejte do připraveného UM produkty, které jsou určené pro dospělé, jako je trvanlivé kravské mléko apod. Neohřívejte v mikrovlnné troubě. Některé děti mohou trpět průjmem, nadýmáním nebo větry. To může být známkou dočasné nesnášenlivosti laktózy. Kendamil bezlaktózové mléko bylo vytvořeno pro kojence s intolerancí nebo dočasnou intolerancí na laktózu.

Skladování

Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost viz dno obalu. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Nedávejte do ledničky ani nezamrazujte.

Důležité upozornění

Kojení je nejlepší způsob, jak vyživovat vaše dítě. Kendamil bezlaktózové mléko musí být užíváno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. Kendamil bezlaktózové kojenecké mléko je nutričně kompletní kojenecká výživa vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození, nemohou-li být kojeni. Dále je vhodný i od ukončeného 6. měsíce do 1 roku v rámci smíšené stravy. Kendamil bezlaktózové kojenecké mléko užívejte jen pod lékařským dohledem. Při krmení z lahvičky, zamezte nepotřebnému prodlužování kontaktu savičky se zuby dítěte, zvyšujete tím riziko zubního kazu. Ujistěte se o vyčištění zubů vašeho dítěte, po každém krmení před spaním. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu a skladování. 
Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro zvláštní lékařské účely.

Složení

Sušený glukózový sirup, rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), dehydrovaný mléčný tuk, kaseinát vápenatý (z mléka), citrát vápenatý, fosforečnan vápenatý, citrát sodný, hydroxid draselný, chlorid draselný, cholin bitartrát, chlorid hořečnatý, vitamín C, kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas Schizochytrium sp.T18), inositol, kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), L-cystein, taurin, nukleotidy (cytidin-5´-monofosfát, sodná sůl uridín-5´-monofosfátu, adenosin-5´-monofosfát, sodná sůl Inosin -5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), síran železnatý, síran zinečnatý, L-karnitin, vitamin E, niacin, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, riboflavin, thiamin, vitamín A, vitamín B6, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová, chlorid chromitý, seleničitan sodný, vitamín K, molybdenan sodný, vitamín D, biotin, vitamín B12. Alergeny jsou vyznačeny tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Balení obsahuje 400 g

 

Informace o produktu

Výrobce: KENDALL HEALTHCARE PRODUCTS CO.
Značka: KENDAMIL
Kód výrobku: 457467
Kód EAN: 5056000503060
Držitel rozhodnutí: KENDALL HEALTHCARE PRODUCTS CO.

Upozorňujeme: Kojení je nejpřirozenější způsob výživy vašeho dítěte, protože mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji a zároveň poskytuje ochranu před různými nemocemi a přináší výhody pro vás i vaše dítě. Pokračovací kojenecké mléko není určeno jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Při krmení dítě vždy držte v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí.

Recenze

KENDAMIL Medi+ Lactose Free Mléko od 0 - 12 měsíců 400 g

Diskuze

KENDAMIL Medi+ Lactose Free Mléko od 0 - 12 měsíců 400 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám