Úvodní strana Děti a maminky Dětská výživa Kojenecká mléka Počáteční kojenecká mléka

KENDAMIL Medi+ Anti-colic Mléko od 0 - 12 měsíců 400 g

Potravina pro zvláštní lékařské účely
Kód výrobku: 457466

Potravina pro řízenou dietní výživu pro kojence trpící kolikami nebo zácpou, se sníženým obsahem laktózy. Vhodná od narození do 1 roku.

Více informací

Skladem více než 5 kusů

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

249 Kč
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

KENDAMIL Medi+ Anti-colic Mléko od 0 - 12 měsíců 400 g

Kojenecká výživa se sníženým obsahem laktózy pro děti od narození do 1 roku trpící kolikami nebo zácpou. 

Speciální výživa určená pro kojence, kteří mají sklony ke kolice nebo zácpě, s částečně hydrolyzovaným proteinem a škrobem. Částečná hydrolýza znamená, že protein (bílkovina) a škrob obsažený v této stravě je již částečně zpracován, takže dětský organismus se může lépe vypořádat s jejich trávením. Tato výživa obsahuje veškeré důležité živiny, které děti od narození do jednoho roku potřebují pro jejich přirozený vývoj, nicméně by měla být podávána pouze na doporučení dětského lékaře nebo specialisty na dětskou výživu. 

Byla vyvinuta odborníky na dětskou stravu ve společnosti Kendal Nutricare, která má v této oblasti bohaté zkušenosti a která se na výrobu dětské stravy specializuje už více než 50 let.

Příprava

  • Umyjte si ruce a sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku dle pokynů výrobce.
  • Převařte čerstvou vodu a nechte ji vychladnout po dobu nejdéle 10 minut, poté přidejte prášek. Nepoužívejte uměle změkčenou nebo opakovaně převařovanou vodu. Nalijte požadované množství vody podle návodu pro konkrétní věk dítěte (viz tabulka na obalu) do láhve. Ideální teplota je mírně nad 37 °C (v příliš chladné vodě se může mléko hůře rozpouštět). 
  • Pomocí odměrky, která je součástí balení, přidejte daný počet zarovnaných odměrek do láhve s vodou. Láhev uzavřete a protřepejte. 
  • Ochlaďte na teplotu přirozenou k pití, kterou před podáváním zkontrolujte na vašem zápěstí (doporučená teplota je 37 °C).

Důležité instrukce pro krmení

Používejte správné množství zarovnaných odměrek, jak je instruováno. Dítěti může být špatně při použití více nebo méně odměrek, než je nařízeno. Pokud připravené UM nevyužijete do 2 hodin od připravení, doporučujeme jej vylít a připravit nové. Nepřidávejte do připraveného UM produkty, které jsou určené pro dospělé, jako je trvanlivé kravské mléko apod. Neohřívejte v mikrovlnné troubě. Doporučujeme použít savičku s rychlým nebo variabilním průtokem z důvodu hutnější struktury mléka, než mají obvyklá kojenecká mléka. Pokud je trávicí systém dětí nevyvinutý, mohou mít sníženou schopnost trávit laktózu nebo bílkoviny. Pokud se stav dítěte nezlepší do 2 týdnů od zahájení léčby-použití, další použití by mělo být konzultováno s Vaším pediatrem. Tento produkt je vhodný pro použití jako jediný zdroj výživy. Není vhodné pro parenterální použití. (krmení přímo do krevního řečiště). 

Důležité upozornění

Kojení je nejlepší způsob, jak vyživovat vaše dítě. Kendamil antikolikové mléko musí být užíváno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, podle individuálních potřeb Vašeho dítěte. Při krmení z lahvičky, zamezte nepotřebnému prodlužování kontaktu savičky se zuby dítěte, zvyšujete tím riziko zubního kazu. Ujistěte se o vyčištění zubů vašeho dítěte, po každém krmení před spaním. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu a skladování. Po 6. měsíci potřebuje vaše dítě až 600 ml této výživy denně, a to spolu s dalšími potravinami.

Skladování

Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost viz dno obalu. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Výrobek neskladujte v lednici, postačí chladné a suché místo. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost viz dno krabičky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Minimální trvanlivost viz dno obalu.

Balení obsahuje 400 g

Informace o produktu

Výrobce: KENDALL HEALTHCARE PRODUCTS CO.
Značka: KENDAMIL
Kód výrobku: 457466
Kód EAN: 5056000503237
Držitel rozhodnutí: KENDALL HEALTHCARE PRODUCTS CO.

Upozorňujeme: Kojení je nejpřirozenější způsob výživy vašeho dítěte, protože mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji a zároveň poskytuje ochranu před různými nemocemi a přináší výhody pro vás i vaše dítě. Pokračovací kojenecké mléko není určeno jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Při krmení dítě vždy držte v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí.

Recenze

KENDAMIL Medi+ Anti-colic Mléko od 0 - 12 měsíců 400 g

Diskuze

KENDAMIL Medi+ Anti-colic Mléko od 0 - 12 měsíců 400 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka