Podrobné informace

Využijte čisticí sílu tekutého Jaru i v myčce na nádobí. Kapsle do myčky Jar Platinum zanechají vaše sklo a porcelán dokonale čisté a výjimečně lesklé.

Informace o produktu

Výrobce: PROCTER & GAMBLE
Značka: JAR
Kód výrobku: 292869
Kód EAN: 4015600578220
Držitel rozhodnutí: PROCTER & GAMBLE

Jar se speciálním složením je nyní k dispozici v kapslích Jar pro myčku nádobí.

Díky složení Vše v jednom je každá kapsle Jaru účinná v boji proti mastnotě a zanechává nádobí lesklé. Kapsle Jar se nerozbalují, vkládají se přímo do myčky nádobí.

Kapsle obsahuje:

  • tekutou část se silným odmašťovacím účinkem,
  • prostředek na oplachování,
  • snadno rozpustný prášek pro odstranění odolných skvrn,
  • složky pro ochranu skla a zářivý lesk,
  • změkčující sůl

Návod k použití

Kapsli nerozbalujte. Pro dosažení nejlepších výsledků vkládejte kapsli do zásobníku mycího prostředku. Pokud se kapsle do zásobníku nevejde, položte ji na koš pro příbory a zvolte program bez předmytí.

Při manipulaci mějte suché ruce. Zamezte vzájemnému dotyku stříbrného a nerezového nádobí. V myčce nádobí neumývejte starožitný/ručně zdobený porcelán a ani olovnatý křišťál.

Vaše myčka nádobí by s kapslemi měla fungovat efektivně i tehdy, když se rozsvítí kontrolka doplnění soli nebo leštícího/oplachovacího prostředku. Pokud máte mimořádně tvrdou vodu používejte speciální sůl zvlášť.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. V případě požití se napijte vody a nevyvolávejte zvracení. Obsahuje subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci. 

Recenze

Recenze produktu Jar tablety do myčky Platinum 70ks

Diskuze

Diskuze k produktu Jar tablety do myčky Platinum 70ks

Přidat nový příspěvek do diskuze