Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » J » JAR

JAR

Produktové řady: Odměna za dobití
 • JAR 900 ml citron

  JAR 900 ml citron

  Akce

  2 dny

  Prostředek na mytí nádobí. Velmi účinný a stačí jenom malé množství. Nedráždí vaši pokožku. Zanechává příjemnou vůni citrónu.

  54 Kč -22% 69 Kč

 • Jar Camomile (heřmánek) 450 ml

  2 dny

  Jar Chamomile & Vitamín E pomáhá díky výtažkům z heřmánku a vitamínu E pečovat o vaše ruce, přičemž mu nechybí silná odmašťovací schopnost pro vaše nádobí.

  36 Kč

 • JAR Sensitive Tea tree & Mint 900 ml

  2 dny

  Účinné složení Jaru si snadno poradí s mastnotou a vše bude čisté, aniž byste museli vyvíjet velké úsilí, Jar je koncentrovaný, takže jedna kapka stačí na umytí spousty nádobí, hodně aktivní dlouhotrvající pěny, účinné odstraňování mastnoty, varianta Sensitive šetrná k rukám. Prostředek na mytí nádobí Jar Sensitive Teatree & Mint má takové čisticí účinky, kterým můžete vždy důvěřovat. Jedna kapka vydrží dlouho, takže na konci ušetříte. Talíře a skleničky nebo hrnce a pánve - na úrovni znečištění nádobí nezáleží. Vyzkoušejte také kapsle do automatické myčky nádobí Jar All in One, aby bylo zářivé vaše nádobí i myčka. Navrženy a testovány pro použití ve všech renomovaných myčkách nádobí.Návod k použití: dávkování: počet kapek přizpůsobte množství a typu znečištění. Tip pro umývání nádobí: abyste zamezili rozšiřování bakterií z houbičky, houbičku po mytí nádobí opláchněte, 1 nebo 2krát na ni stříkněte Jar, a zmáčkněte ji, aby se produktem celá nasákla. Bezpečnostní pokyny: způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Složení: 5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, Parfémy, Hexyl cinnamal, Linalool.

  54 Kč -4% 56 Kč

 • JAR Heřmánek s vitamínem E 900 ml

  2 dny

  Výtažek z heřmánku a vitamín E pečuje o Vaše ruce, silná odmašťovací schopnost. S příjemnou vůní heřmánku. Obsah balení 1 l

  54 Kč

 • JAR tablety do myčky Platinum Orage 36 kusů

  2 dny

  Bojíte se dávat do myčky nádobí se zaschlými zbytky nebo zapékací misky se zbytky jídel? S Jarem se už bát nemusíte. 

  286 Kč -8% 312 Kč

 • JAR kapsle Platinum Yellow 5x18 kusů

  2 dny

  Obsahuje 72 mycích dávek. Účinné i při nízké teplotě mytí.

  419 Kč

 • JAR tablety do myčky Platinum Green 36 kusů

  2 dny

  Bojíte se dávat do myčky nádobí se zaschlými zbytky nebo zapékací misky se zbytky jídel? S Jarem Platinum se bát nemusíte.

  286 Kč -7% 309 Kč

 • P&G Jar Disinfectant Degreaser 750 ml Biocidní přípravek

  P&G Jar Disinfectant Degreaser 750 ml

  Akce

  2 dny

  Jar dezinfekční odmašťovač je vysoce účinný prostředek na odmašťování a dezinfekci všech kuchyňských povrchů. Jar dezinfekční odmašťovač je vhodný i na čištění povrchů, které přicházejí do kontaktu s potravinami. Likviduje 99,99 % bakterií, včetně salmonely a listerie. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení <5% neiontové povrchově aktivní látky, dezinfekční přísady, benzyl-c12-12-alkyldimethyl, chloridy, c12-14-alkyl((ethylfenyl)methyl)dimethyl Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  79 Kč -36% 124 Kč

 • JAR tablety do myčky Platinum Yellow 36 kusů

  2 dny

  Bojíte se dávat do myčky nádobí se zaschlými zbytky nebo zapékací misky se zbytky jídel? S Jarem Platinum se bát nemusíte!

  286 Kč -7% 309 Kč

 • JAR Sensitive Lemon 450 ml

  2 dny

  Na mastnotu a nečistoty s Jarem... Tento léty ověřený mycí prostředek vás v záplavě nádobí nenechá ve štychu.

  29 Kč -9% 32 Kč

 • JAR Sensitive Tea Tree Mint 450 ml

  2 dny

  Na mastnotu a nečistoty s Jarem! Získejte hygienicky čisté nádobí za pár vteřin.

  29 Kč -9% 32 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám