Úvodní strana Krása a hygiena Ústní hygiena Zubní pasty

INNOVA Zubní pasta pro bělení citlivých zubů 75 ml

Kód výrobku: 455357

Přírodní posilující zubní pasta s fluoridy a hydroxyapatitem vápenatým snižuje přecitlivělost a jemně bělí zuby. Vhodná před a po ordinačním bělení.

Více informací

Skladem více než 5 kusů

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

199 Kč (2,65 Kč/ml)
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

INNOVA Zubní pasta pro bělení citlivých zubů 75 ml

Přírodní posilující zubní pasta s fluoridy a vysokou dávkou amorfního hydroxyapatitu vápenatého (2,25%) získaného patentovanou technologií.

Výhody výrobku

  • Výrazně snižuje přecitlivělost, jemně bělí a rozjasňuje sklovinu.
  • Zejména se doporučuje při přecitlivělosti zubů, pro ochranu proti zubnímu kazu, před a po ordinačním bělení nebo pro bělení vysoce citlivých zubů.
  • Přírodní z 92,6%.
  • Obsah fluoridu 1500 ppm.

Obsahuje patentovaný systém WhiTanine pro jemné bělení skloviny, inovativní enzym tannase pro rozjasnění skloviny, vysokomolekulární složku Polydon, která rozrušuje bílkovinový povlak a vnější usazeniny bez poškozování skloviny, extrakt z červených hroznů, který díky jeho polyfenolům a flavonoidům ovlivňují bakterie streptococcus mutans, vedou k inhibici jejich množení a zabraňují tvorbě plaku bez smrti mikroorganismu, thymol s dezinfekčním a antioxidačním účinkem, který udržuje zdravé dásně.

Pro řešení problému vysoké citlivosti zubu byly vytvořeny inovativní produkty INNOVA. Produkty INNOVA přinášejí úlevu již po prvním použití. Příčiny citlivosti zubů jsou způsobeny především erozí skloviny a poklesem linií dásní. Existuje několik mechanismů účinku, které mohou snížit citlivost zubů, ale pouze látky, které posilují sklovinu a utěsňují dentinové tubuly, mohou problém vyřešit, nikoli jej jen maskovat. Jedním z nejúčinnějších činidel s tímto mechanismem účinku je amorfní hydroxyapatit vápenatý. Vysoká terapeutická dávka hydroxyapatitu vápenatého (1,0% - 2,25%) obsažená v produktech INNOVA v aktivní amorfní formě se infiltruje do zubní skloviny a smršťuje dentinové tubuly. Díky tomu řada INNOVA účinně a trvale řeší každou příčinu citlivosti zubů a hluboce obnovuje zubní sklovinu.

Aktivní složky

  • Patentovaný systém WhiTanine pro jemné bělení skloviny.
  • Hydroxyapatit vápenatý (2,25%).
  • Inovativní enzym Tannase pro rozjasnění skloviny.
  • Vysokomolekulární Polydon - kulatá forma částic, která rozrušuje bílkovinový povlak a vnější usazeniny bez poškozování skloviny.
  • Extrakt z červených hroznů - Polyfenoly a flavonoidy z extraktu z hroznů ovlivňují bakterie streptococcus mutans, vedou k inhibici jejich množení a zabraňují tvorbě plaku bez smrti mikroorganismu.
  • Thymol s dezinfekčním účinkem - má také silný antioxidační účinek, který udržuje zdravé dásně.

Balení obsahuje 75 ml.

Informace o produktu

Výrobce: Organic Pharmaceuticals, LLC
Značka: INNOVA
Kód výrobku: 455357
Kód EAN: 7640168931230
Držitel rozhodnutí: Organic Pharmaceuticals, LLC

Recenze

INNOVA Zubní pasta pro bělení citlivých zubů 75 ml

Diskuze

INNOVA Zubní pasta pro bělení citlivých zubů 75 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka