Podrobné informace

Pokračující kojenecká výživa s prebiotiky pro kojence od ukončeného 6. měsíce života. Je přizpůsobená zvýšené potřebě živin a energie starších kojenců.

Informace o produktu

Výrobce: HUMANA MILCHWERKE WESTFALEN EG
Značka: HUMANA
Kód výrobku: 108316
Kód EAN: 4031244782038
Držitel rozhodnutí: HUMANA MILCHWERKE WESTFALEN EG

Užití
Humana Na dobrou noc pokračovací mléčná kojenecká výživa s prebiotiky může být používána od ukončeného 6. měsíce života do konce přikrmování z lahve: v návaznosti na kojení, v návaznosti na Humana 1 počáteční kojeneckou výživu nebo Humana 2 pokračovací kojeneckou výživu, v rámci smíšené stravy.

Vlastnosti
Pokračovací kojenecká výživa Na dobrou noc s prebiotiky je přizpůsobená zvýšené potřebě živin a energie u starších kojenců. Jemně zahuštěná výživa dobře a trvale sytí, takže Vaše miminko může v klidu spát. Obsahuje prebiotickou vlákninu pro zdravý vývoj Vašeho dítěte. Pohanka je velmi dobře stravitelná obilovina a je přirozeně bezlepková. Mléčná bílkovina z vlastních mlékáren je dobře snášena, lehce stravitelná a ulehčuje Vašemu dítěti přechod od kojení ke kojenecké výživě. Obohaceno železem pro tvorbu červených krvinek a zásobování mozkových buněk kyslíkem, vápníkem pro zdravý vývoj zubů a silných kostí, jódem důležitým pro funkci štítné žlázy.

  • Od ukončeného 6. měsíce do batolecího věku dítěte
  • Snadno stravitelná a sytivá
  • Bezlepkové obiloviny
  • Cenné živiny z mléka
  • Obohaceno železem, vápníkem a jódem
  • Prebiotika

Složení (ve 100g prášku)
odtučněné sušené mléko, rostlinné tuky, pohankové vločky, nabobtnaly škrob, laktóza, galaktosoligosacharidový sirup, fruktóza, rýžový škrob, emulgátor: sójový lecithin, citronan sodný, uhličitan vápenatý, směs vitamínů (vitamín C, niacín, kyselina panthothenová, vitamín E, vitamín A, vitamín B1, vitamín B6, kyselina listová, vitamín B2, vitamín K, vitamín D3, biotin, vitamín B12), citronan draselný, hydrouhličitan horečnatý, difosforečnan železitý, oxid zinečnatý, síran manganatý, síran měďnatý, jodičnan draselný, hydrogenfosforečnan vápenatý, selenat sodný, vanilín, tyroxin

Recenze

Recenze produktu Humana Na dobrou noc 600g od 6. měsíce

Diskuze

Diskuze k produktu Humana Na dobrou noc 600g od 6. měsíce

Přidat nový příspěvek do diskuze