Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Kapr 2016 - plovák

Humana HN 300 g specifická výživa při průjmech s prebiotiky

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Humana HN 300 g specifická výživa při průjmech s prebiotiky
Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely při průjmovém onemocnění pro kojence, malé děti i dospělé. Vhodná k realimentaci kojenců, malých dětí,...Více informací
Kód výrobku: 88277
Cena s DPH: 119 Kč
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Humana HN 300 g specifická výživa při průjmech s prebiotiky

 • Speciální výživa při průjmu

 • banánová

 • pro kojence, děti a dospělé

 • vhodné i jako jediný

 • zdroj potravy

 • obsahuje banán

 • chutná a dobře stravitelná

 • snížený obsah laktózy a tuku

 • Prebiotika

 • Plus pro aktivitu a ochranu zdraví

 • Pečlivě prověřená kvalita

Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely při průjmovém onemocnění pro kojence, malé děti i dospělé. Vhodná k realimentaci kojenců, malých dětí, školních dětí po závažných průjmových onemocněních. Může být připravena jako kaše nebo tekutá výživa. Neobsahuje sacharózuy. Obohaceno železem. Přirozeně bezlepkové. Prebiotika – ochrana pro Vaše děťátko. Prebiotická vláknina, přirozeně obsažená v mateřském mléce, podporuje vyváženou a zdravou střevní mikroflóru, a tím posiluje imunitní systém. Humana HN chrání zdraví Vašeho dítěte.

Vlastnosti výrobku
Humana HN výživa je speciální výživa určená jako jediný zdroj výživy a jako doplňková výživa v případech průjmových onemocnění. V důsledku nízkého obsahu tuku a vysokého obsahu vlákniny, pocházející z banánů, je Humana HN přizpůsobena ve zvýšené míře požadavkům na výživu kojenců postižených průjmy, přičemž urychluje normalizaci stolice. Humana HN je dobře snášena a chutná příjemně po banánech. Tento výrobek umožní v krátké době dosažení původní hmotnosti.

Důležité upozornění
Humana HN speciální výživa je určena jako jediná výživa kojenců na přechodnou dobu a k doplnění výživy malých dětí, školních dětí i dospělých. Vhodná k realimentaci kojenců, malých dětí a školních dětí po průjmových onemocněních. U dětí s rizikem alergií výrobek Humana HN nepoužívejte, ale užijte zředěnou Humana HA výživu. Humana HN nepoužívejte v případech nesnášenlivosti kravského mléka, alergie na bílkovinu kravského mléka, galaktosemii, a dále při laktózové, fruktózové a sacharózové intoleranci. V těchto případech přejděte po souhlasu Vašeho dětského lékaře na výrobek Humana SL – nemléčnou kojeneckou výživu. Humana HN obsahuje lehce dostupné sacharidy. Při poruchách glukózové tolerance používejte pod stálou kontrolou lékáře. Používejte na základě doporučení dětského lékaře nebo kvalifikovaného pracovníka v oblasti klinické výživy.

Použití

 • Humana HN je určena k dietnímu postupu

 • při kojenecké dyspepsii (průjmové onemocnění)

 • při celiakii

 • při jiných poruchách výživy různého původu u kojenců, malých dětí i dospělých, v rámci nutričního plánu

 • návod k použití a užívejte pouze přiloženou odměrku. Nesprávná příprava může vést k újmě na zdrav.Při ohřívání v mikrovlnné troubě láhev protřepejte a teplotu přezkoušejte, jinak vzniká nebezpečí opaření. Výživu připravujte vždy čerstvou a její přebytky neuchovávejte.


 • K podávání z lahve
  Láhev, savičku a kroužek před použitím vyčistěte a několik minut povařte. Potřebné množství vody vhodné pro kojence převařte a zchlaďte na 50°C. Případně ohřejte HUMANA Baby vodu na 50°C. Do čisté láhve nalijte asi 2/3 potřebného množství vody. Přiloženou odměrku Humana naplňte volně až po okraj a hřbetem nože zarovnejte do hladka. Odměřené množství nasypte do lahve. Láhev uzavřete a ihned silně protřepte v šikmé poloze cca 15-20 sekund. Přidejte zbytek vody a opět silně protřepejte. Otevřete láhev a upevněte savičku. Ověřte, že obsah má teplotu k pití (37°C).

  V podobě kaše:
  Převařit kojeneckou vodu a nechat zchladit na 50°C nebo ohřát na 50°C Humana Baby vodu. Potřebné množství prášku(viz tabulka) nasypte do talíře a přidejte převařenou vodu; rozmíchejte vidličkou do požadované hustoty. Složení (ve 100g prášku): odstředěné mléko, banánové pyré(63g), glukózový sirup, nabobtnalý škrob, rostlinný olej, kaseinát vápenatý, galaktooligosacharidový sirup (z laktózy), rýžová moučka, maltodextrin, sušená syrovátka, citrát draselný, emulgátor: sojalecitin, uhličitan vápenatý, citrát sodný, chlorid sodný, chlorid draselný, směs vitamínů (vitamín C, niacin, pantothenát, vitamín E, vitamín B 1,vitamín B 2, vitamín A, Vitamín B 6, kyselina listová, vitamín K, biotin, vitamín D 3, vitamín B 12), L-cystin, uhličitan hořečnatý, difosfát železnatý, oxid zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, ,molybdenan sodný, chlorid chromitý,selenan sodný.

  Vánoce 2016

  Potřebujete odbornou radu?
  Zeptejte se lékárníka

  PharmDr. Pavel Škvor, MBA
  466 444 233

  Po - Pá 8 - 17 h
  lekarnik@lekarna.cz

  Potřebujete poradit
  s objednávkou?

  infolinka
  466 444 233
  Po - Pá 7 - 17 h
  obchod@lekarna.cz

  Asociace pro elektronickou komerci
  Česká kvalita
  Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz
  Ověření legálního provozu E-shopu