Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Humana HN 300 g specifická výživa při průjmech s prebiotiky

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Humana HN 300 g specifická výživa při průjmech s prebiotiky
Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely při průjmovém onemocnění pro kojence, malé děti i dospělé. Vhodná k realimentaci kojenců, malých dětí,...Více informací
Kód výrobku: 88277
Cena s DPH: 119 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Humana HN 300 g specifická výživa při průjmech s prebiotiky

 • Speciální výživa při průjmu

 • banánová

 • pro kojence, děti a dospělé

 • vhodné i jako jediný

 • zdroj potravy

 • obsahuje banán

 • chutná a dobře stravitelná

 • snížený obsah laktózy a tuku

 • Prebiotika

 • Plus pro aktivitu a ochranu zdraví

 • Pečlivě prověřená kvalita

Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely při průjmovém onemocnění pro kojence, malé děti i dospělé. Vhodná k realimentaci kojenců, malých dětí, školních dětí po závažných průjmových onemocněních. Může být připravena jako kaše nebo tekutá výživa. Neobsahuje sacharózuy. Obohaceno železem. Přirozeně bezlepkové. Prebiotika – ochrana pro Vaše děťátko. Prebiotická vláknina, přirozeně obsažená v mateřském mléce, podporuje vyváženou a zdravou střevní mikroflóru, a tím posiluje imunitní systém. Humana HN chrání zdraví Vašeho dítěte.

Vlastnosti výrobku
Humana HN výživa je speciální výživa určená jako jediný zdroj výživy a jako doplňková výživa v případech průjmových onemocnění. V důsledku nízkého obsahu tuku a vysokého obsahu vlákniny, pocházející z banánů, je Humana HN přizpůsobena ve zvýšené míře požadavkům na výživu kojenců postižených průjmy, přičemž urychluje normalizaci stolice. Humana HN je dobře snášena a chutná příjemně po banánech. Tento výrobek umožní v krátké době dosažení původní hmotnosti.

Důležité upozornění
Humana HN speciální výživa je určena jako jediná výživa kojenců na přechodnou dobu a k doplnění výživy malých dětí, školních dětí i dospělých. Vhodná k realimentaci kojenců, malých dětí a školních dětí po průjmových onemocněních. U dětí s rizikem alergií výrobek Humana HN nepoužívejte, ale užijte zředěnou Humana HA výživu. Humana HN nepoužívejte v případech nesnášenlivosti kravského mléka, alergie na bílkovinu kravského mléka, galaktosemii, a dále při laktózové, fruktózové a sacharózové intoleranci. V těchto případech přejděte po souhlasu Vašeho dětského lékaře na výrobek Humana SL – nemléčnou kojeneckou výživu. Humana HN obsahuje lehce dostupné sacharidy. Při poruchách glukózové tolerance používejte pod stálou kontrolou lékáře. Používejte na základě doporučení dětského lékaře nebo kvalifikovaného pracovníka v oblasti klinické výživy.

Použití

 • Humana HN je určena k dietnímu postupu

 • při kojenecké dyspepsii (průjmové onemocnění)

 • při celiakii

 • při jiných poruchách výživy různého původu u kojenců, malých dětí i dospělých, v rámci nutričního plánu

 • návod k použití a užívejte pouze přiloženou odměrku. Nesprávná příprava může vést k újmě na zdrav.Při ohřívání v mikrovlnné troubě láhev protřepejte a teplotu přezkoušejte, jinak vzniká nebezpečí opaření. Výživu připravujte vždy čerstvou a její přebytky neuchovávejte.


 • K podávání z lahve
  Láhev, savičku a kroužek před použitím vyčistěte a několik minut povařte. Potřebné množství vody vhodné pro kojence převařte a zchlaďte na 50°C. Případně ohřejte HUMANA Baby vodu na 50°C. Do čisté láhve nalijte asi 2/3 potřebného množství vody. Přiloženou odměrku Humana naplňte volně až po okraj a hřbetem nože zarovnejte do hladka. Odměřené množství nasypte do lahve. Láhev uzavřete a ihned silně protřepte v šikmé poloze cca 15-20 sekund. Přidejte zbytek vody a opět silně protřepejte. Otevřete láhev a upevněte savičku. Ověřte, že obsah má teplotu k pití (37°C).

  V podobě kaše:
  Převařit kojeneckou vodu a nechat zchladit na 50°C nebo ohřát na 50°C Humana Baby vodu. Potřebné množství prášku(viz tabulka) nasypte do talíře a přidejte převařenou vodu; rozmíchejte vidličkou do požadované hustoty. Složení (ve 100g prášku): odstředěné mléko, banánové pyré(63g), glukózový sirup, nabobtnalý škrob, rostlinný olej, kaseinát vápenatý, galaktooligosacharidový sirup (z laktózy), rýžová moučka, maltodextrin, sušená syrovátka, citrát draselný, emulgátor: sojalecitin, uhličitan vápenatý, citrát sodný, chlorid sodný, chlorid draselný, směs vitamínů (vitamín C, niacin, pantothenát, vitamín E, vitamín B 1,vitamín B 2, vitamín A, Vitamín B 6, kyselina listová, vitamín K, biotin, vitamín D 3, vitamín B 12), L-cystin, uhličitan hořečnatý, difosfát železnatý, oxid zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, ,molybdenan sodný, chlorid chromitý,selenan sodný.

  Potřebujete odbornou radu?
  Zkuste chat s lékárníkem

  Mgr. Pavla Horáková

  a další kvalifikovaní lékárníci

  radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

  každý den i o víkendu

  Potřebujete poradit
  s objednávkou?

  infolinka
  466 444 233
  Po - Pá 7 - 17 h
  obchod@lekarna.cz

  Asociace pro elektronickou komerci
  Česká kvalita
  Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz