Podrobné informace

Humana HA1 počáteční kojenecká mléčná výživa s hydro lyžovanou bílkovinou. Vhodná i pro přikrmování kojence, pro děti s rizikem vzniku alergie.

Informace o produktu

Výrobce: HUMANA MILCHWERKE WESTFALEN EG
Značka: HUMANA
Produktová řada:
Kód výrobku: 108315
Kód EAN: 4031244761415
Držitel rozhodnutí: HUMANA MILCHWERKE WESTFALEN EG

Užití
Humana HA1 je hypoalergenní počáteční výživa pro kojence se zvýšeným rizikem vzniku alergie. Obsahuje vysoce mléčkou bílkovinu, která je šetrným způsobem rozložena na menší bílkovinné složky, a proto má snížené riziko alergie. V důsledku přítomnosti hypoalergenních bílkovin má Humana HA1 typickou vůni a chuť. Tato výživa obsahuje všechny živiny a látky důležité pro vývoj v potřebném množství. Humana HA1 je přirozeně bezlepková a neobsahuje řepny cukr (sacharózu). Vhodné pro výživu kojenců od narození, nejsou-li kojeni, a také k pokrmování, pokud množství mateřského mléka nestačí. Dobře snášená výživa se všemi důležitými živinami. Humana HA1 je hypoalergenní počáteční výživa pro kojence se zvýšeným rizikem vzniku alergie, určená k použití od narození.

  • jako jediný prostředek výživy, pokud dítě není kojeno
  • jako doplněk při kojení
  • v návaznosti na kojení nebo každý jiný hypoalergenní způsob výživy kojence

Jestliže již hypoalergenní výživa HA1 dostatečně nezasytí, doporučujeme výživu Humana HA2 s prebiotiky - pokračovací hypoalergenní kojeneckou výživu od ukončeného 4. měsíce.

Kontraindikace
Humana HA1 nesmí být podávána při alergiích na kravské mléko, laktózové intoleranci, galaktosemii a poruchách absorpce galaktózy a glukózy.

Složení (ve 100g prášku)
laktóza, rostlinné oleje, hydrolyzát syrovátky, škrob, maltodextrin, emulgátor: ester mono a diglyceridů potravinářských mastných kyselin s kyselinou citrónovou, glukózový sirup, fosforečnan vápenatý, emulgátor: mono a diglyceridy potravinářských mastných kyselin, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, citrát draselný, uhličitan horečnatý, chlorid sodný; směs vitamínů (vitamín C, niacin, pantothenát, vitamín E, vitamín B2, vitamín A, Vitamín B6, kyselina listová, vitamín K, biotin, vitamín D3, vitamín B12), cholinhydrogentartrát, taurin, L-arginin, citrát sodný, laktát železnatý, inositol, síran zinečnatý, L-karnrtin, oxid zinečnatý, síran mědnatý, síran manganatý, jodid draselný.

Přirozeně bezlepkové.

Kojení je nejlepší výživou pro Vaše dítě. Jestliže chcete použít kojeneckou výživu, pak používejte tento výrobek jen na základě doporučení Vašeho dětského lékaře. Výživa Humana HA1 nemůže poskytnout 100% ochranu před alergiemi, ale snižuje riziko alergií ve srovnáni s běžnými mléčnými kojeneckými výživami. Převedením na jinou kojeneckou výživu nebo zavedení přikrmování proveďte jen po předchozí domluvě s dětským lékařem. Průjmové potíže také konzultujte s dětským lékařem. Vašemu miminku, postiženému alergií, nepodávejte sami léčebná dietetika, ale zředěnou HA výživu.

Recenze

Recenze produktu Humana HA1 600g počáteční kojenecká výživa s hydrolyzovanou bílkovinou

Diskuze

Diskuze k produktu Humana HA1 600g počáteční kojenecká výživa s hydrolyzovanou bílkovinou

Přidat nový příspěvek do diskuze