Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Humana AR 400g speciální výživa při ublinkávání kojenců

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Humana AR 400g speciální výživa při ublinkávání kojenců
Potravina pro zvláštní lékařské účely. Určeno pro kojence s tendencí ublinkávání. Více informací
Kód výrobku: 92021
Cena s DPH: 212 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Humana AR 400g speciální výživa při ublinkávání kojenců

Důležité upozornění

Pro novorozence a kojence představuje nejlepší způsob výživy mateřské mléko, především zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Výhradní kojení je doporučováno do 6 měsíců věku dítěte. Kombinace mateřského mléka a částečného přikrmování z lahve v prvních týdnech života dítěte může mít negativní vliv na kojení a přikrmování může být obtížně změnitelné zpět na plné kojení. Mateřské mléko také buduje citový vztah mezi matkou a dítětem a zároveň je tou nejekonomičtější variantou výživy. Pokud již nemůže být miminko plně kojeno, počáteční kojeneckou výživu doporučujeme užívat jen na radu lékaře či nezávislých odborníků z oboru medicíny, výživy nebo léčiv nebo jiných osob profesionálně se zabývajících péčí o kojence a malé děti. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu.

Potravina pro zvláštní lékařské účely. Určeno pro kojence s tendencí ublinkávání. Od narození. Neobsahuje řepný cukr. Zasytí a pomůže.

Důležitá upozornění
Kojení představuje ideální stravu Vašeho dítěte.Rozhodnutí začít používat umělou kojeneckou výživu konzultujte vždy s Vaším dětským lékařem. Humana AR je vhodná jako dietetické opatření u dětí se zvýšenou tendencí blinkávání, vždy po konzultaci s dětským lékařem. Používejte podle doporučení lékaře. Humana AR je vhodná jako jediná výživa kojenců a doplňková výživa starších dětí. Přípravek Humana AR nepoužívejte při nesnášenlivosti bílkovin kravského mléka, alergii na bílkoviny kravského mléka, galaktosemii a intoleranci laktózy. Humana AR obsahuje snadno stravitelné cukry, v případě poruchy tolerance glukózy používejte pouze za setrvalé kontroly metabolismu cukru. Pokud použití přípravku Humana AR nevede ke zlepšení blinkávání, informujte prosím svého dětského lékaře. Lahvičku s výživou nenechávejte dítěti déle, než je nezbytně nutné. Stejně jako mateřské mléko, obsahují i přípravky kojenecké výživy molekuly cukrů, které mohou při dlouhodobém nebo častém kontaktu se zuby vyvolat zubní kaz a s tím související následná poškození. Podání kojenecké výživy by nemělo trvat déle než odpovídající kojení u prsu. Při přípravě kojenecké výživy postupujte přesně podle instrukcí. Jejich nedodržení může vést ke zdravotním rizikům vyvolaným pomnožením nežádoucích bakterií. Výživu připravujte vždy před každým krmením čerstvou a ihned podávejte. Neuchovávejte zbytky.

Použití

  • Humana AR je vhodná k výživě dětí se:

  • zvýšenou tendencí k ublinkávání

  • celiakií/sprue

Přípravek Humana AR lze podávat dětem od narození:

  • Jako jediný zdroj výživy, pokud nemohou být kojeny

  • Jako doplněk mateřského mléka

  • V návaznosti na kojení

Dodržujte, prosím, při přípravě přesně návod k použití a užívejte pouze přiloženou odměrku. Nesprávná příprava může vést k újmě na zdrav.Při ohřívání v mikrovlnné troubě láhev protřepejte a teplotu přezkoušejte, jinak vzniká nebezpečí opaření. Výživu připravujte vždy čerstvou a její přebytky neuchovávejte.

Příprava
Láhev, savičku a kroužek před použitím vyčistěte a několik minut povařte. Potřebné množství vody vhodné pro kojence převařte a zchlaďte na 50°C nebo ohřejte Humana Baby vodu na 50°C Do čisté láhve nalijte asi 1/2 potřebného množství vody. Přiloženou odměrku Humana naplňte volně až po okraj a hřbetem nože zarovnejte do hladka. Odměřené množství nasypte do lahve. Láhev uzavřete a ihned silně protřepte v šikmé poloze cca 15-20 sekund. Přidejte zbytek vody a opět silně protřepejte. Výživu nechte 6-8 minut bobtnat. Otevřete láhev a upevněte savičku. Ověřte, že obsah má teplotu k pití (37°C).

Naměřené hodnoty u přírodních surovin podléhají obvyklé variabilitě. Složení (ve 100g prášku): odstředěné mléko, sušená demineralizovaná syrovátka, rostlinné oleje, maltodextrin,moučka z plodu svatojánského chleba, laktóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, citronan draselný, uhličitan vápenatý; chlorid sodný, emulgátor: sojový lecitin; směs vitamínů (vitamín C, niacin, pantothenan vápenatý, vitamín E, vitamín B6,vitamín B1,vitamín A, Vitamín B2, kyselina listová, vitamín K, biotin, vitamín D3, vitamín B12), chlorid draselný; citronan sodný; mléčnan železnatý; taurin; oxid zinečnatý; síran měďnatý; síran manganatý; jodid draselný . Přirozeně bezlepkové.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz