Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby pro děti a maminky » Dětská výživa » Mléka pro děti » Pokračovací mléka pro děti

Humana AR 400g speciální výživa při ublinkávání kojenců

Registrovaný léčivý přípravek Více o legislativě
Kód výrobku: 92021
Potravina pro zvláštní lékařské účely. Určeno pro kojence s tendencí ublinkávání.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Humana AR 400g speciální výživa při ublinkávání kojenců

Potravina pro zvláštní lékařské účely. Určeno pro kojence s tendencí ublinkávání.

Informace o produktu

Výrobce: HUMANA MILCHWERKE WESTFALEN EG
Značka: HUMANA
Kód výrobku: 92021
Kód EAN: 4031244787606
Kód SÚKL: D0235
Držitel rozhodnutí: HUMANA MILCHWERKE WESTFALEN EG

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalovou informaci.

Potravina pro zvláštní lékařské účely. Určeno pro kojence s tendencí ublinkávání. Od narození. Neobsahuje řepný cukr. Zasytí a pomůže.

Důležitá upozornění
Kojení představuje ideální stravu Vašeho dítěte.Rozhodnutí začít používat umělou kojeneckou výživu konzultujte vždy s Vaším dětským lékařem. Humana AR je vhodná jako dietetické opatření u dětí se zvýšenou tendencí blinkávání, vždy po konzultaci s dětským lékařem. Používejte podle doporučení lékaře. Humana AR je vhodná jako jediná výživa kojenců a doplňková výživa starších dětí. Přípravek Humana AR nepoužívejte při nesnášenlivosti bílkovin kravského mléka, alergii na bílkoviny kravského mléka, galaktosemii a intoleranci laktózy. Humana AR obsahuje snadno stravitelné cukry, v případě poruchy tolerance glukózy používejte pouze za setrvalé kontroly metabolismu cukru. Pokud použití přípravku Humana AR nevede ke zlepšení blinkávání, informujte prosím svého dětského lékaře. Lahvičku s výživou nenechávejte dítěti déle, než je nezbytně nutné. Stejně jako mateřské mléko, obsahují i přípravky kojenecké výživy molekuly cukrů, které mohou při dlouhodobém nebo častém kontaktu se zuby vyvolat zubní kaz a s tím související následná poškození. Podání kojenecké výživy by nemělo trvat déle než odpovídající kojení u prsu. Při přípravě kojenecké výživy postupujte přesně podle instrukcí. Jejich nedodržení může vést ke zdravotním rizikům vyvolaným pomnožením nežádoucích bakterií. Výživu připravujte vždy před každým krmením čerstvou a ihned podávejte. Neuchovávejte zbytky.

Použití

  • Humana AR je vhodná k výživě dětí se:

  • zvýšenou tendencí k ublinkávání

  • celiakií/sprue

Přípravek Humana AR lze podávat dětem od narození:

  • Jako jediný zdroj výživy, pokud nemohou být kojeny

  • Jako doplněk mateřského mléka

  • V návaznosti na kojení

Dodržujte, prosím, při přípravě přesně návod k použití a užívejte pouze přiloženou odměrku. Nesprávná příprava může vést k újmě na zdrav.Při ohřívání v mikrovlnné troubě láhev protřepejte a teplotu přezkoušejte, jinak vzniká nebezpečí opaření. Výživu připravujte vždy čerstvou a její přebytky neuchovávejte.

Příprava
Láhev, savičku a kroužek před použitím vyčistěte a několik minut povařte. Potřebné množství vody vhodné pro kojence převařte a zchlaďte na 50°C nebo ohřejte Humana Baby vodu na 50°C Do čisté láhve nalijte asi 1/2 potřebného množství vody. Přiloženou odměrku Humana naplňte volně až po okraj a hřbetem nože zarovnejte do hladka. Odměřené množství nasypte do lahve. Láhev uzavřete a ihned silně protřepte v šikmé poloze cca 15-20 sekund. Přidejte zbytek vody a opět silně protřepejte. Výživu nechte 6-8 minut bobtnat. Otevřete láhev a upevněte savičku. Ověřte, že obsah má teplotu k pití (37°C).

Naměřené hodnoty u přírodních surovin podléhají obvyklé variabilitě. Složení (ve 100g prášku): odstředěné mléko, sušená demineralizovaná syrovátka, rostlinné oleje, maltodextrin,moučka z plodu svatojánského chleba, laktóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, citronan draselný, uhličitan vápenatý; chlorid sodný, emulgátor: sojový lecitin; směs vitamínů (vitamín C, niacin, pantothenan vápenatý, vitamín E, vitamín B6,vitamín B1,vitamín A, Vitamín B2, kyselina listová, vitamín K, biotin, vitamín D3, vitamín B12), chlorid draselný; citronan sodný; mléčnan železnatý; taurin; oxid zinečnatý; síran měďnatý; síran manganatý; jodid draselný . Přirozeně bezlepkové.

Recenze

Recenze produktu Humana AR 400g speciální výživa při ublinkávání kojenců

Diskuze

Diskuze k produktu Humana AR 400g speciální výživa při ublinkávání kojenců

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám