Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby pro děti a maminky » Dětská výživa » Mléka pro děti » Pokračovací mléka pro děti

Humana 2 HA pokračovací výživa od dokonční 4. měsíce s prebiotiky 600 g

Kód výrobku: 88176
Humana HA2 pokračovací kojenecká mléčná výživa s hydrolyzovanou bílkovinou s prebiotickou vlákninou.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Humana 2 HA pokračovací výživa od dokonční 4. měsíce s prebiotiky 600 g

Humana HA2 pokračovací kojenecká mléčná výživa s hydrolyzovanou bílkovinou s prebiotickou vlákninou.

Informace o produktu

Výrobce: HUMANA MILCHWERKE WESTFALEN EG
Značka: HUMANA
Kód výrobku: 88176
Kód EAN: 4031244764614
Držitel rozhodnutí: HUMANA MILCHWERKE WESTFALEN EG

Určeno pro zvláštní výživu.Vhodné pro výživu kojenců od ukončeného 4.měsíce. Dobře snášená výživa se všemi důležitými živinami. Snížený obsah alergenů. Bez sacharózy. Obohaceno železem. Prebiotika – ochrana pro Vaše miminko. Prebiotická vláknina, přirozeně obsažená v mateřském mléce, zajišťuje vyváženou a zdravou střevní mikroflóru, a tím posiluje imunitní systém. Humana HA2 chrání zdraví Vašeho miminka.

Důležité upozornění
Kojení je nejlepší výživou pro Vaše dítě.Jestliže chcete použít kojeneckou výživu, pak používejte tento výrobek jen na základě doporučení Vašeho dětského lékaře.Výživa Humana HA2 nemůže poskytnout 100% ochranu před alergiemi, ale snižuje riziko alergií ve srovnání s běžnými mléčnými kojeneckými výživami. Převedením na jinou kojeneckou výživu nebo zavedení přikrmování proveďte jen po předchozí domluvě s dětským lékařem. Průjmové potíže také konzultujte s dětským lékařem.Vašemu miminku, postiženému alergií, nepodávejte sami léčebná dietetika, ale zředěnou HA výživu.

Vlastnosti výrobku
Humana HA2 je sytivá pokračovací výživa pro kojence v období přikrmování. Obsahuje vysoce kvalitní mléčnou bílkovinu, která je šetrným způsobem rozložena na menší bílkovinné složky, a proto má snížené riziko alergie. V důsledku přítomnosti hypoalergenních bílkovin má Humana HA2 typickou vůni a chuť. Tato výživa obsahuje všechny živiny a látky důležité pro vývoj v potřebném množství. Humana HA2 je přirozeně bezlepková a neobsahuje řepný cukr(sacharózu).Humana HA2 je přizpůsobena zvýšenému nároku na potřebu živin a energie starších kojenců ve věku přikrmování. V důsledku přidání nízkoalergenního škrobu je Humana HA2 zvláště dobře sytící a přesto lehce snášená.

Použití
Humana HA2 je hypoalergenní pokračovací výživa pro kojence se zvýšeným rizikem vzniku alergie, určená k použití od ukončeného 4.měsíce věku:

  • když se Vaše dítě výživou Humana HA1 již nezasytí

  • v návaznosti na kojení nebo každý jiný hypoalergenní způsob výživy kojence

  • v rámci smíšené stravy

Humana HA2 nesmí být podávána při alergiích na kravské mléko, laktózové intoleranci, galaktosemii a poruchách absorpce galaktózy a glukózy. Jestliže již hypoalergenní výživa není dále potřeba, doporučujeme sytící, ve složení bílkovin adaptovanou, výživu Humana 2 pokračovací mléčnou kojeneckou výživu. Dodržujte, prosím, při přípravě přesně návod k použití a užívejte pouze přiloženou odměrku. Nesprávná příprava může vést k újmě na zdraví Vašeho miminka.Při ohřívání v mikrovlnné troubě láhev protřepejte a teplotu přezkoušejte, jinak vzniká nebezpečí opaření. Výživu připravujte vždy čerstvou a její přebytky neuchovávejte.

Příprava
Láhev, savičku a kroužek před použitím vyčistěte a několik minut povařte. Potřebné množství vody vhodné pro kojence převařte a zchlaďte na 50°C nebo ohřejte na 50°C Humana Baby vodu Do čisté láhve nalijte asi 2/3 potřebného množství vody. Přiloženou odměrku Humana naplňte volně až po okraj a hřbetem nože zarovnejte do hladka. Odměřené množství nasypte do lahve. Láhev uzavřete a ihned silně protřepejte v šikmé poloze cca 15-20 sekund; potom přidejte zbytek vody a opět silně protřepejte. Otevřete láhev a upevněte savičku. Ověřte, že obsah má teplotu k pití(37°C).

Složení (ve 100g prášku): laktóza, rostlinné oleje, škrob, hydrolyzát syrovátky, glukózový sirup, galaktooligosacharidový sirup, maltodextrin, fosforečnan vápenatý; emulgátor: ester mono a diglyceridů potravinářských mastných kyselin s kyselinou citronovou, uhličitan vápenatý; emulgátor: mono a diglyceridy potravinářských mastných kyselin , chlorid draselný, emulgátor: sojový lecitin, uhličitan horečnatý, citrát draselný; citrát sodný, směs vitamínů (vitamín C, niacin, pantothenát, vitamín E, vitamín B2, vitamín A, vitamín B6, vitamín B1, kyselina listová, vitamín K, biotin, vitamín D3, vitamín B12), cholinhydrogentartrát, chlorid sodný, taurin, L-arginin, laktát železnatý, síran zinečnatý, L-karnitin, oxid zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný . Přirozeně bezlepkové.

Recenze

Recenze produktu Humana 2 HA pokračovací výživa od dokonční 4. měsíce s prebiotiky 600 g

Diskuze

Diskuze k produktu Humana 2 HA pokračovací výživa od dokonční 4. měsíce s prebiotiky 600 g

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám