Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby pro děti a maminky » Dětská výživa » Mléka pro děti » Počáteční mléka pro děti

Humana PRE počáteční kojenecká výživa 300g

Kód výrobku: 83970

100 % 1 recenze

Počáteční mléčná kojenecká výživa – od narození. Dobře snášená výživa, obsahuje všechny důležité živiny s adaptovanou bílkovinou. Pouze s mléčným cukrem (laktózou). Obohaceno železem.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze (1)
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Humana PRE počáteční kojenecká výživa 300g

Počáteční mléčná kojenecká výživa – od narození. Dobře snášená výživa, obsahuje všechny důležité živiny s adaptovanou bílkovinou. Pouze s mléčným cukrem (laktózou). Obohaceno železem.

Informace o produktu

Výrobce: HUMANA MILCHWERKE WESTFALEN EG
Značka: HUMANA
Kód výrobku: 83970
Kód EAN: 4031244777317
Držitel rozhodnutí: HUMANA MILCHWERKE WESTFALEN EG
 • Počáteční kojenecká výživa

 • od narození

 • podle potřeby kojence

 • ideální k přikrmování

 • ideálně navazuje na kojení

 • pouze s mléčným cukrem

 • přirozené

 • se všemi důležitými

 • minerály a vitamíny

Vhodné pro výživu zdravých kojenců od narození, nejsou-li kojeni, a také k přikrmování, pokud množství mateřského mléka není dostačující. Dobře snášená výživa, obsahuje všechny důležité živiny. Bez sacharózy, pouze s laktózou (mléčným cukrem). S upraveným obsahem bílkovin. Obohaceno železem. Přirozeně bezlepkové.

Důležité upozornění:
Kojení je nejlepší výživou pro Vaše miminko. Jestliže chcete použít sušenou kojeneckou výživu, informujte se u Vašeho dětského lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti dětské výživy . Při podávání počáteční kojenecké výživy je třeba používat savičku na mléko velikosti 1 s úzkým otvorem, aby Vaše miminko pomalu sálo, jako při kojení. Příliš rychlé pití vede k současnému polykání vzduchu, a tím ke zvýšenému říhání event. bolení bříška.

Použití

 • HUMANA 1PRE počáteční kojenecká výživa obsahuje všechny živiny a látky důležité pro život v potřebném množství. Může být podávána od narození:

 • jako jediná výživa, pokud nemůžete kojit

 • k přikrmování, pokud mateřské mléko nestačí

HUMANA 1PRE počáteční kojenecká výživa je svým složením přizpůsobena mateřskému mléku. Je adaptovaná obsahem i složením bílkovin, obsahuje jako jediný sacharid pouze laktózu (mléčný cukr). Pro značnou podobnost s mateřským mlékem doporučujeme tímto výrobkem krmit dítě do sytosti, tedy tak často a tolik, kolik Vaše miminko vyžaduje. Dodržujte, prosím, při přípravě přesně návod k použití a užívejte pouze přiloženou odměrku. Pro zdraví kojenců je důležité dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Při ohřívání v mikrovlnné troubě láhev silně protřepejte a teplotu přesně přezkoušejte, jinak vzniká nebezpečí opaření.Výživu připravujte vždy čerstvou a její přebytky neuchovávejte.

Příprava
Láhev, savičku a kroužek před použitím vyčistěte a po několik minut vyvařte. Potřebné množství vody vhodné pro kojence převařte a zchlaďte asi na 50°C. Případně ohřejte HUMANA Baby vodu na 50°C. Nalejte do lahve asi 2/3 potřebného množství vody. Odměrku Humana, přiloženou k výrobku , naplňte volně až po okraj a hřbetem nože shrňte přebytek prášku do hladka. Odměřené množství prášku nasypte do lahve. Láhev uzavřete a ihned silně protřepejte po dobu 15-20 sekund v šikmé poloze. Potom přidejte zbytek vody a láhev znovu silně protřepejte. Otevřete láhev a upevněte savičku. Ověřte, zda obsah má teplotu vhodnou k pití(37°C). Uvedené hodnoty podléhají kolísání obvyklému při použití přírodních surovin.

Složení(na 100g prášku):
odstředěné mléko, sušená demineralizovaná syrovátka, rostlinné tuky, laktóza, emulgátor: sojový lecitin, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, calciumorthofosfát, citronan sodný, směs vitamínů ( vitamín C, Niacin, kyselina pantotenová, vitamín E, vitamín A, vitamín B 1, vitamín B 6, vitamín B 2, kyselina listová, vitamín K, Biotin, vitamín D 3, vitamín B 12), citronan draselný, uhličitan hořečnatý, Taurin, L-fenlalanin, L-tyrosin, mléčnan železitý, L-tryptofan, oxid zinečnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodičnan draselný, síran manganatý, selenát sodný.

Recenze (1)

Recenze produktu Humana PRE počáteční kojenecká výživa 300g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

dobře se rozmíchává, lépe snášena než Nutrilon

Diskuze

Diskuze k produktu Humana PRE počáteční kojenecká výživa 300g

Přidat nový příspěvek do diskuze

Zkušenosti uživatelů

Eva M.

100 % 16/06/2011

dobře se rozmíchává, lépe snášena než Nutrilon

Více
 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám