Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Humana PRE počáteční kojenecká výživa 300g

100
1
starstarstarstarstar  100 %
Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Humana PRE počáteční kojenecká výživa 300g
Počáteční mléčná kojenecká výživa – od narození. Dobře snášená výživa, obsahuje všechny důležité živiny s adaptovanou bílkovinou. Pouze s...Více informací
Kód výrobku: 83970
Cena s DPH: 82 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Humana PRE počáteční kojenecká výživa 300g

Důležité upozornění

Pro novorozence a kojence představuje nejlepší způsob výživy mateřské mléko, především zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Výhradní kojení je doporučováno do 6 měsíců věku dítěte. Kombinace mateřského mléka a částečného přikrmování z lahve v prvních týdnech života dítěte může mít negativní vliv na kojení a přikrmování může být obtížně změnitelné zpět na plné kojení. Mateřské mléko také buduje citový vztah mezi matkou a dítětem a zároveň je tou nejekonomičtější variantou výživy. Pokud již nemůže být miminko plně kojeno, počáteční kojeneckou výživu doporučujeme užívat jen na radu lékaře či nezávislých odborníků z oboru medicíny, výživy nebo léčiv nebo jiných osob profesionálně se zabývajících péčí o kojence a malé děti. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu.

 • Počáteční kojenecká výživa

 • od narození

 • podle potřeby kojence

 • ideální k přikrmování

 • ideálně navazuje na kojení

 • pouze s mléčným cukrem

 • přirozené

 • se všemi důležitými

 • minerály a vitamíny

Vhodné pro výživu zdravých kojenců od narození, nejsou-li kojeni, a také k přikrmování, pokud množství mateřského mléka není dostačující. Dobře snášená výživa, obsahuje všechny důležité živiny. Bez sacharózy, pouze s laktózou (mléčným cukrem). S upraveným obsahem bílkovin. Obohaceno železem. Přirozeně bezlepkové.

Důležité upozornění:
Kojení je nejlepší výživou pro Vaše miminko. Jestliže chcete použít sušenou kojeneckou výživu, informujte se u Vašeho dětského lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti dětské výživy . Při podávání počáteční kojenecké výživy je třeba používat savičku na mléko velikosti 1 s úzkým otvorem, aby Vaše miminko pomalu sálo, jako při kojení. Příliš rychlé pití vede k současnému polykání vzduchu, a tím ke zvýšenému říhání event. bolení bříška.

Použití

 • HUMANA 1PRE počáteční kojenecká výživa obsahuje všechny živiny a látky důležité pro život v potřebném množství. Může být podávána od narození:

 • jako jediná výživa, pokud nemůžete kojit

 • k přikrmování, pokud mateřské mléko nestačí

HUMANA 1PRE počáteční kojenecká výživa je svým složením přizpůsobena mateřskému mléku. Je adaptovaná obsahem i složením bílkovin, obsahuje jako jediný sacharid pouze laktózu (mléčný cukr). Pro značnou podobnost s mateřským mlékem doporučujeme tímto výrobkem krmit dítě do sytosti, tedy tak často a tolik, kolik Vaše miminko vyžaduje. Dodržujte, prosím, při přípravě přesně návod k použití a užívejte pouze přiloženou odměrku. Pro zdraví kojenců je důležité dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Při ohřívání v mikrovlnné troubě láhev silně protřepejte a teplotu přesně přezkoušejte, jinak vzniká nebezpečí opaření.Výživu připravujte vždy čerstvou a její přebytky neuchovávejte.

Příprava
Láhev, savičku a kroužek před použitím vyčistěte a po několik minut vyvařte. Potřebné množství vody vhodné pro kojence převařte a zchlaďte asi na 50°C. Případně ohřejte HUMANA Baby vodu na 50°C. Nalejte do lahve asi 2/3 potřebného množství vody. Odměrku Humana, přiloženou k výrobku , naplňte volně až po okraj a hřbetem nože shrňte přebytek prášku do hladka. Odměřené množství prášku nasypte do lahve. Láhev uzavřete a ihned silně protřepejte po dobu 15-20 sekund v šikmé poloze. Potom přidejte zbytek vody a láhev znovu silně protřepejte. Otevřete láhev a upevněte savičku. Ověřte, zda obsah má teplotu vhodnou k pití(37°C). Uvedené hodnoty podléhají kolísání obvyklému při použití přírodních surovin.

Složení(na 100g prášku):
odstředěné mléko, sušená demineralizovaná syrovátka, rostlinné tuky, laktóza, emulgátor: sojový lecitin, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, calciumorthofosfát, citronan sodný, směs vitamínů ( vitamín C, Niacin, kyselina pantotenová, vitamín E, vitamín A, vitamín B 1, vitamín B 6, vitamín B 2, kyselina listová, vitamín K, Biotin, vitamín D 3, vitamín B 12), citronan draselný, uhličitan hořečnatý, Taurin, L-fenlalanin, L-tyrosin, mléčnan železitý, L-tryptofan, oxid zinečnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodičnan draselný, síran manganatý, selenát sodný.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz