Podrobné informace

Svěží výbuch energie

Informace o produktu

Výrobce: P&G BEAUTE
Značka: HUGO BOSS
Kód výrobku: 47233
Kód EAN: 737052179919
Držitel rozhodnutí: P&G BEAUTE
p>Značka Hugo Boss však na vavřínech neusíná a nadále tvoří velmi moderní vůně. Špičkou však pravděpodobně doposud zůstává Boss No. 6 z roku 1998. Vůně, která svůj úspěch (jedna z pěti nejprodávanějších mužských vůní) téměř zaspala. Reklamní kampaň při uvedení nebyla příliš silná a tak se kombinace cedru se zvláštním podtónem hřebíčku a mechu, dotvořená jablkem, bergamotovou silicí a skořicí stávala u spotřebitelů oblíbenou poněkud pomaleji, než by si zasloužila. Nakonec však právem zvítězila a stala se synonymem úspěšného moderního evropského muže. Stejně jako celá současná produkce značky Hugo Boss.

Popis:

Nová letní vůně BOSS IN MOTION BLUE EDITION, rozšiřuje řadu BOSS IN MOTION. Nejde o odlehčenou variantu původní BOSS IN MOTION, ale o zcela svébytnou linii, které dominují nové tóny a metalická modř flakónu i obalu.

Osvěžující síla BOSS IN MOTION BLUE EDITION je ideálním doplňkem k povzbuzující energii BOSS IN MOTION. Nová pánská vůně je bezpochyby mužná. Svěží výbuch energie je soustředěn do hladkého, modrého metalového flakonu, který je symbolem síly a energie.

Tvar koule přináší nový způsob nanášení vůně.

Pánská toaletní voda

HLAVA - kardamom, list zeleného ananasu, ledový citrón, divoká máta

SRDCE - jasmín, muškátový oříšek, šalvěj

ZÁKLAD - teakové dřevo, santálové dřevo, bourbon vanilka

Recenze

Recenze produktu Hugo Boss Boss in Motion Blue Edition Sprchový gel 150ml

Diskuze

Diskuze k produktu Hugo Boss Boss in Motion Blue Edition Sprchový gel 150ml

Přidat nový příspěvek do diskuze