Úvodní strana Děti a maminky Dětská výživa Kojenecká mléka Pokračovací kojenecká mléka

HiPP Anti-Reflux Speciální kojenecká výživa 500 g

Kód výrobku: 451443

Speciální výživa pro děti od narození

Více informací

Skladem

V pondělí 7. 12. odešleme, u vás v úterý 8. 12.

V pondělí 7. 12. odešleme, u vás v úterý 8. 12.

389 Kč (0,78 Kč/g)
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

HiPP Anti-Reflux Speciální kojenecká výživa 500 g

Mateřské mléko – to nejlepší pro Vaše dítě

Mateřské mléko poskytuje během prvních 6 měsíců života tu nejlepší ochranu proti alergiím. Kromě toho obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji: důležité živiny, životně důležité mastné kyseliny, stejně ako užitečné pro přírodní kultury mléčného kvačení a hodnotnou vlákninu, které podporují zdravou střevní mikroflóru. Mateřské mléko tedy chrání Vaše dítě uvnitř a tím i navenek.

Je zcela normální, když miminko po jídle ublinkává malé množství stravy. Některá miminka ale ublinkávají větší množství stravy, než je obvyklé nebo se množství zvyšuje.

Speciální kojenecká výživa HiPP AR pomáhá při častém ublinkávání, obsahuje přírodní zahušťovadlo karubin (svatojánský chléb), díky které je zahuštěná a způsobuje, že potrava zůstává v žaludku déle. Tím se snižuje návrat potravy do jícnu (reflux) a tedy i ublinkávání.

Speciální kojenecká výživa HiPP AR je potravina určená pro zvláštní lékařské účely. Je vhodná k dietetické léčbě při častém ublinkávání v kojeneckém věku a může být podávána od narození jako výlučná výživa. Mouka z karubinu (svatojánského chleba) je hodnotná, přírodní vláknina, proto je možné, že se při přechodu na HiPP AR změní konzistence stolice na řidší.

Speciální kojeneckou výživu AR podávejte pouze po poradě s lékařem.

Speciální kojenecká výživa HiPP AR obsahuje:

  • všechny důležité živiny
  • přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko obsahuje množství probiotických kultur, jejichž složení může být u každé matky individuálně rozdílné.
  • polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem Omega 3&6 (LCP), které jsou také obsaženy v mateřském mléce. Jsou obzvláště důležité v prvních měsících života, protože děti si je v tomto věku ještě neumí sami v dostatečném množství vytvořit.

Složeni

ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO*, MLÉČNÁ SYROVÁTKA* částečně demineralizovaná, rostlinné oleje* (palmový olej*, řepkový olej*, slunečnicový olej*), maltodextrin *, zahušťovací látka karubin, LAKTÓZA*, hydrogenuhličitan vápenatý, oleje s obsahem LCP¹ (RYBÍ OLEJ, rostlinný olej z Mortierella alpina), chlorid vápenatý, vápenaté soli kyseliny orthofosforečne, L-tyrosin, chlorid draselný, vitamin C, L-phenylalanin, L-tryptophan, síran zinečnatý, síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, uhličitan hořečnatý, přírodní kultury mléčného kvašeni (Lactobacillus fermentum hereditumR)² niacin, chlorid sodný, vitamin A, vitamin E, kyselina pantothenova, komplex mědi a lysinu, vitamin B1, vitamin B6, vitamin B2, jodičnan draselný, síran manganatý, kyselina listová, vitamin K, selenan sodný, vitamin D, biotin, vitamin B12.

¹polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, ²Lactobacillus fermentum hereditum CECT5716, * z ekologického zemědělství, BEZ LEPKU

Důležité upozornění

Kojeni je pro Vaše dítě to nejlepší. Pokud budete chtít použit speciální kojeneckou výživu, poraďte se prosím s lékařem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo peče o matku a dítě. Speciální kojeneckou výživu podávejte pouze na doporučeni lékaře a pod lékařským dohledem (potravina určena pro zvláštní lékařské účely). Speciální kojenecká výživa HiPP AR je vhodná k dietetické léčbě ublinkávání v kojeneckém věku a může být pouze pod lékařským dohledem podávaná od narozeni jako výlučná výživa, stejně jako od ukončeného 6. měsíce věku v rámci smíšené stravy.

Speciální kojenecká výživa HiPP AR není vhodná pro děti ohrožené alergii. Poraďte se se svým lékařem. Se speciální kojeneckou výživou HiPP AR by se mělo Vaše dítě po několika dnech cítit lepe. Pokud by se zlepšeni nedostavilo, poraďte se opětovně se svým lékařem. Stejně jako mateřské mléko, obsahuji kojenecké výživy sacharidy, které jsou důležitou součásti výživy dětí. Častý nebo trvaly kontakt zubů se sacharidy může způsobit zubní kaz. Nenechávejte Vaše dítě pít po dlouhou dobu a naučte ho co nejdříve pít z hrnečku. Výrobek nesmí byt konzumován kojenci, kteří jsou alergičtí na mléčné bílkoviny. Nevhodné k parenterálnímu užiti. Věnujte pozornost vyvážené stravě a životnímu stylu Vašeho dítěte.

Informace o produktu

Výrobce: Hipp Czech s.r.o.
Značka: HIPP
Kód výrobku: 451443
Kód EAN: 4062300344099
Držitel rozhodnutí: Hipp Czech s.r.o.

Upozorňujeme: Kojení je nejpřirozenější způsob výživy vašeho dítěte, protože mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji a zároveň poskytuje ochranu před různými nemocemi a přináší výhody pro vás i vaše dítě. Pokračovací kojenecké mléko není určeno jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Při krmení dítě vždy držte v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí.

Recenze

HiPP Anti-Reflux Speciální kojenecká výživa 500 g

Diskuze

HiPP Anti-Reflux Speciální kojenecká výživa 500 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám