Moje srdcovky

Úvodní strana » Děti a maminky » Dětská výživa » Kojenecká mléka » Pokračovací kojenecká mléka

HiPP 3 JUNIOR Combiotik® Mléčná batolecí výživa 600 g

Potravina pro zvláštní lékařské účely
Kód výrobku: 219487
74 %

Výživa pro děti od ukončeného 1. roku

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt skladem

Podrobné informace

HiPP 3 JUNIOR Combiotik® Mléčná batolecí výživa 600 g

Děti ve věku od 1 roku mají speciální výživové požadavky. HiPP 3 JUNIOR Combiotik® obsahuje důležité živiny, které jsou důležité pro správný růst Vašeho dítěte, a to v potřebném množství: redukované množství bílkovin odpovídající věku dítěte, důležité vitamíny a minerály pro zdravý vývoj. Proto HiPP 3 JUNIOR Combiotik® obsahuje např. železo a vitamín D, který podporuje vstřebávání vápníku, a tím i zdravý růst kostí.

  • Přírodní kultury mléčného kvašení
  • Železo – podporuje tvorbu krve a přispívá k rozvoji poznávacích funkcí

Receptura podle posledních vědeckých doporučení

HiPP 3 JUNIOR Combiotik® byl vyvinut dle nejlepších znalostí a zkušeností vědeckého týmu HiPP pro mléčnou výživu. Je vyráběn na základě posledních doporučení výživových expertů, co se týče složení*:

  • Redukovaný obsah bílkovin¹
  • Jód
  • Vápník
  • Vitamín D

*výběr doporučených živin dle “German Society of Pediatrics and Adolescent Medicine (DGKJ)” / „Německá společnost pro dětskou a dorostovou medicínu“, ¹HiPP 3 JUNIOR Combiotik® - 1,9 g/100 ml, kravské mléko - 3,3 g/100 ml

Složení

ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, rostlinné oleje (palmový olej❤, řepkový olej, slunečnicový olej), LAKTÓZA, galaktooligosachridy z LAKTÓZY, draselné soli kyseliny citrónové, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, vápenaté soli kyseliny citrónové, síran hořečnatý, vitamín C, síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum®¹), vitamín A, vitamín E, vitamín B2, jodičnan draselný, biotin, vitamín D, vitamín B12.

❤ z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství, ¹Lactobacillus fermentum CECT5716 bez lepku, bez geneticky modifikovaných surovin

Špičková kvalita HiPP

Jsme přesvědčeni o správnosti používání přísně kontrolovaných biologických přísad. Při výběru surovin dodržujeme přísná legislativní nařízení pro mléčnou batolecí výživu. Přísné kontroly kvality – od prvních surovin až po konečný výrobek zaručují nejvyšší bezpečnost pro Vás a Vaše dítě.

Důležitá upozornění

Není určeno pro výživu kojenců do ukončeného 12. měsíce. HiPP 3 JUNIOR Combiotik® je určen k pití z hrnečku. Pečujte o pravidelnou zubní hygienu – obzvláště před spaním. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte.

Informace o produktu

Výrobce: Hipp Czech s.r.o.
Značka: HIPP
Produktová řada: HIPP kojenecká mléka
Kód výrobku: 219487
Kód EAN: 9062300128182
Držitel rozhodnutí: Hipp Czech s.r.o.

Upozorňujeme: Kojení je nejpřirozenější způsob výživy vašeho dítěte, protože mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji a zároveň poskytuje ochranu před různými nemocemi a přináší výhody pro vás i vaše dítě. Pokračovací kojenecké mléko není určeno jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Při krmení dítě vždy držte v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí.

Recenze (3)

HiPP 3 JUNIOR Combiotik® Mléčná batolecí výživa 600 g

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 74 %.

Přidat recenzi produktu

20 %

Mleko vyborne, syn je naprosto spokojeny, cena na lekarna.cz je ale oproti jinym eshopum dvojnasobna.

100 %

dětem chutná, dle složení je i prospěšné trávení a opravdu s po něm děti absolutně netrápí bříško

100 %

Diskuze

HiPP 3 JUNIOR Combiotik® Mléčná batolecí výživa 600 g

Zkušenosti uživatelů

100 % 05/06/2015

dětem chutná, dle složení je i prospěšné trávení a opravdu s po něm děti absolutně netrápí bříško

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám