Podrobné informace

Pokračovací mléčná kojenecká výživa HiPP BIO Combiotic 2 je určena pro zvláštní výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce věku.

Informace o produktu

Výrobce: HIPP
Značka: HIPP
Kód výrobku: 219486
Kód EAN: 9062300123378
Držitel rozhodnutí: HIPP

Podle vzoru mateřského mléka má HiPP BIO Combiotic unikátní složení obzvláště důležité pro zdravý růst Vašeho dítěte.

Pokračovací mléčná kojenecká výživa HiPP BIO Combiotic 2 je určena pro zvláštní výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce věku. Podle vzoru mateřského mléka má HiPP BIO Combiotic? 2 unikátní složení: prebiotická vláknina (GOSJ podle vzoru mateřského mléka, která podporuje zdravou střevní mikrofloru, kultury mléčného kvašení, izolované z mateřského mléka. Omega-3; esenciální omega-3-mastné kyseliny, které jsou obzvláště důležité, protože jsou potřeba pro rozvoj mozku a nervových buněk a tím pro zdravý růst Vašeho dítěte, ale tělo si je neumí samo vytvořit, lehce stravitelná a sytící přiměřeně věku: obsahuje lehce stravitelný, bezlepkový škrob.

Podávejte od ukončeného 6. měsíce jako pokračovací mléčnou kojeneckou výživu v návaznosti na kojení nebo na jakoukoliv počáteční mléčnou kojeneckou výživu

Podávat podle potřeby stejně jako mateřské mléko. Na 200ml mléčné výživy použijte 180ml převařené pitné vody a 6 odměrek HIPP BIO Combiotic 2. Používejte prosím přiloženou odměrku Přesné dávkování v závislosti na věku dítěte uvedeno na obalu.

Výrobek užívejte jen na základě doporučení lékaře, nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Recenze (1)

Recenze produktu HiPP Combiotic 2 kojenecké mléko 600 g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (8)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu HiPP Combiotic 2 kojenecké mléko 600 g

Přidat nový příspěvek do diskuze