Podrobné informace

Sterilovaný ovocný příkrm pro děti od ukončeného 4. měsíce věku. Pokryje 2/3 denní dávky ovoce (dle pediatrů). Je bez přidaného cukru, bez konzervantů, umělých barviv a aromat.

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Značka: HAMI
Kód výrobku: 196297
Kód EAN: 8591119000514
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Užití
Ovocné přiktmy Hami obsahuji vysoký podíl pečlivě vybraného čerstvého ovoce prvotřídní kvality. Jejich chuť děti osvěží a organismus dostane vitamíny, minerály i vlákninu. Vyrábějí sev mnoha různých variantách, takže můžete svému děťátku nabídnout každý den jinou chuť.

Dávkování
Při otevření musí vičko klapnout. Před použitím zamíchejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do48 hodin Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit.

Kontraindikace
Nekonzumujte pň známé přecitlivělosti na některou složku výrobku.

Vedlejší příznaky
Nejsou známy.

Fakta
Ovocné chutě patň k těm, které mají děti nejraději. Nejlépe je začít první lžičkou, jednodruhovým ovocným pyré (jablko nebo hruška). Hami první lžička obsahuje pečlivě vybrané čerstvé ovoce vysoké kvality, bez přidaného cukru (obsyhuje přirozeně se vyskytující cukry) a bez konzervantů. Ovoce má přirozeně sladkou chuť, na kterou si dítě rychle zvykne, proto by se mělo zavádět do jídelníčku až po zelenině.

Složení
Složeni ve 100 g výrobku: banánové pyré 45 g, borůvkové pyré 6 g, malinové pyré 5 g, kukuřičný škrob, koncentrovaná Šťáva z hroznů, koncentrovaná štáva z citrónů, šťáva z černé mrkve, vitamín C.

Recenze (2)

Recenze produktu HAMI První lžička lesním ovocem 125 g

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(8) (7)

100 %

(8) (4)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu HAMI První lžička lesním ovocem 125 g

Přidat nový příspěvek do diskuze