Podrobné informace

Pomůcka pro diabetiky pro sledování hladiny cukru v krvi. Má široký rozsah měření, výsledky jsou velice přesné.

Informace o produktu

Výrobce: GlucoPharma s.r.o.
Značka: GLUCODR
Kód výrobku: 103395
Kód EAN: 8806128323005
Držitel rozhodnutí: GlucoPharma s.r.o.

Kontrolujte svou hladinu glukózy v krvi velmi často, abyste mohli lépe spolupracovat s Vaším ošetřujícím lékařem a tak lépe kontrolovat svůj zdravotní stav.

Použití pro selfmonitoring hladiny glukózy v krvi. Do tohoto glukometru se používají Diagnostické proužky (25 ks součástí balení + 10 lancet) GLUCODR, tyto proužky jsou volně prodejné.

Výsledky měření tímto glukometrem jsou velmi přesné a dopomůžou Vám k lepší kontrole Vašeho zdravotního stavu. Tento glukometr má široký rozsah měření od 1,1-50mmol/l, doba měření je 10sec, potřebný objem kapky krve 1,5microl.

Glukometr GlucoDr AGM - 2300 Slim je určen pro měření hladiny glukózy v krvi metodou in vitro. Použitím velmi malého množství krve (1,5 až 2 mikrolitry) dostanete za 10 sekund přesný výsledek. Tento glukometr Vám umožní jednoduše a pohodlně stanovovat hodnotu glukózy ve Vaší krvi a následně se lépe starat o Vaše zdraví.

Glukometr GlucoDr AGM - 2300 Slim měří pomocí zlaté elektrody elektrický proud vzniklý reakcí glukózy s činidlem umístěným na testovacím proužku. Kapka krve je nasáta do okénka testovacího proužku pomocí vzlínání. Glukóza ze vzorku reaguje s glukodehydrogenázou a s dalším činidlem. Tato reakce vyvolá vznik elektrického proudu. Následně vzniknuvší elektrický proud je úměrný koncentraci glukózy v krvi, která se stanoví pomocí algoritmu naprogramovaného ve Vašem glukometru.

Recenze (3)

Recenze produktu Glukometr GLUCODR SLIM AGM - 2300 (starting kit)

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 94 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (3)

80 %

(4) (4)

100 %

Pokud budou snadno k dostání měřící pásky nebo snadno sehnání i pero a lanzety, tak nic proti produktu nelze namítat, pouze jej doporučit.

  • Vše co bylo napsáno o produktu souhlasí.
  • Zatím mám produkt velmi krátkou dobu.

(4) (4)

100 %

jelikož jsem onemocněla cukrovkou a ze strany lékaře mě nebyl nabídnut přístroj na měření cukru rozhodla jsem se koupit si jej sama produkt jsem zatím použila pouze jednou , ale k plné spokojenosti , ve srovnání s produktem mého kolegy je tento i vzhledově lepší a jednodušší. doporučila bych jej ostatním nemocným cukrovkou , ale i těm kteří zatím neonemocněli ke kontrole zdraví. děkuji a přeji všem kteří použijí vaše služby , aby byli také spokojeni.

  • cenově dostupný
  • pěkný vzhled

Diskuze (1)

Diskuze k produktu Glukometr GLUCODR SLIM AGM - 2300 (starting kit)

Přidat nový příspěvek do diskuze

(4) (4) (0) 07/07/2009

Emílie D. - Emílie

Dobrý den,jsou k tomuto výrobku proužky a kolik stojí? Děkuji za odpověd

Vstoupit do diskuze