Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Glukometr GLUCODR SLIM AGM - 2300 (starting kit)

93
1
starstarstarstarstar  93 %
Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Glukometr GLUCODR SLIM AGM - 2300 (starting kit)
Pomůcka pro diabetiky pro sledování hladiny cukru v krvi. Má široký rozsah měření, výsledky jsou velice přesné. Více informací
Kód výrobku: 103395
Cena s DPH: 482 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Glukometr GLUCODR SLIM AGM - 2300 (starting kit)

Kontrolujte svou hladinu glukózy v krvi velmi často, abyste mohli lépe spolupracovat s Vaším ošetřujícím lékařem a tak lépe kontrolovat svůj zdravotní stav.

Použití pro selfmonitoring hladiny glukózy v krvi. Do tohoto glukometru se používají Diagnostické proužky (25 ks součástí balení + 10 lancet) GLUCODR, tyto proužky jsou volně prodejné.

Výsledky měření tímto glukometrem jsou velmi přesné a dopomůžou Vám k lepší kontrole Vašeho zdravotního stavu. Tento glukometr má široký rozsah měření od 1,1-50mmol/l, doba měření je 10sec, potřebný objem kapky krve 1,5microl.

Glukometr GlucoDr AGM - 2300 Slim je určen pro měření hladiny glukózy v krvi metodou in vitro. Použitím velmi malého množství krve (1,5 až 2 mikrolitry) dostanete za 10 sekund přesný výsledek. Tento glukometr Vám umožní jednoduše a pohodlně stanovovat hodnotu glukózy ve Vaší krvi a následně se lépe starat o Vaše zdraví.

Glukometr GlucoDr AGM - 2300 Slim měří pomocí zlaté elektrody elektrický proud vzniklý reakcí glukózy s činidlem umístěným na testovacím proužku. Kapka krve je nasáta do okénka testovacího proužku pomocí vzlínání. Glukóza ze vzorku reaguje s glukodehydrogenázou a s dalším činidlem. Tato reakce vyvolá vznik elektrického proudu. Následně vzniknuvší elektrický proud je úměrný koncentraci glukózy v krvi, která se stanoví pomocí algoritmu naprogramovaného ve Vašem glukometru.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz