Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » G » GlucoPharma s.r.o.

GlucoPharma s.r.o.

 • Proužky diagnostické GLUCODR 50ks

  Proužky diagnostické GLUCODR 50ks

  Akce

  2 dny

  Kontrolujte svou hladinu glukózy v krvi velmi často, abyste mohli lépe spolupracovat s Vašim ošetřujícím lékařem a tak lépe kontrolovat svůj zdravotní stav. Diagnostické proužky se používají do glukometrů GLUCODR AGM-2200 a AGM-2300, pomocí nichž ve spojení s glukometrem měříme hladinu glukózy v krvi. Proužky jsou samonasávací s unikátním systémem zlaté elektrody. Výsledky měření jsou velmi přesné. Doba expirace proužkuje 18 měsíců.

  406 Kč -34% 612 Kč

 • Testovací proužky GMATE 50 ks

  2 dny

  Testovací proužky určené pro měření hodnoty glukózy v krvi, pouze v kombinaci s glukometrem GMATE STEP. Samonasávací diagnostické proužky zajišťují jednoduchou a rychlou aplikaci.

  412 Kč -6% 436 Kč

 • LANCETA GLUCODR 200ks

  2 dny

  Užití Pro získání kapky krve k diagnostickým účelům. Použití v širokém spektru autolancet. Vložte lancetu do autolancety a proveďte vpich, kterým získáte potřebnou kapku krve pro další vyšetření pomocí glukometru. Dávkování Pro kažký vpich používejte novou sterilní lancetu, předejdete tak možnosti přenosu infekčních onemocnění. Ke kontrole diabetes mellitus(cukrovky). K měření hladiny glukózy v krvi. Fakta Kontrolujte svou hladinu glukózy v krvi velmi Často, abyste mohli lépe spolupracovat s Vaším ošetřujícím lékařem, a tak lépe kontrolovat svůj zdravotní stav.

  586 Kč -3% 602 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám