Podrobné informace

Ochrana proti vráskám a suché pleti v jednom. EUBOS Hyaluron Repair & Fill vyhlazuje vrásky a hydratuje pleť, takže vypadá velmi hladce.

Informace o produktu

Výrobce: Hobein Dr. Gmbh
Značka: EUBOS
Kód výrobku: 261170
Kód EAN: 261170
Držitel rozhodnutí: Hobein Dr. Gmbh

Eubos Anti Age Hyaluron Repair & Fill je krém, který intenzivně redukuje vrásky a dělá pleť pevnější a hladší. Nová kombinace účinných látek s kyselinou hyaluronovou pleť obnovuje, oživuje a chrání.

Výsledkem po použití je zpevněná struktura pleti, nerovnosti a vrásky jsou rovnoměrně vyhlazeny a tím i viditelně zredukovány.

Nová kombinace účinných látek

Intenzivní péče o vrásky + vyhlazuje vrásky zevnitř díky kyselině hyaluronové, matrikinu, vitamínu B3 a koenzymu Q10.

  • Bioaktivní matrikin (botenpeptid), tak jako kyselina hyaluronová a kolagen, oživuje do hloubky novou syntézu extrabuněčných součástí pojivové tkáně pleti, která se přirozeně v pokožce nachází.
  • Kyselina hyaluronová, která je obsažena v krému, vytváří na pleti jemnou síťku, kde se ukládá velké množství hydratace. Dostatečně hydratovaná pokožka vypadá velmi hladce.
  • Vitamin B3 (niacinamid) chrání strukturu pleti, posiluje přirozenou kožní bariéru a podporuje tvorbu ceramidů a kolagenu. Jako hlavní vitamín podporuje obnovu pokožky a vyhlazuje pigmentové nepravidelnosti.
  • Koenzym Q10 posiluje vitalitu buněk a chrání jejich strukturu spolu s kolagenem proti volným radikálům.

Zajímá vás návod na použití?

Krém nanášejte ráno a večer na čistou pokožku na obličeji a dekoltu a lehce vmasírujte. Je vhodný jako podklad pro make-up.

Další důležité informace

Již po 4 týdnech je pleť viditelně hladší, pěstěnější a pevnější. Fyziologická měření pleti dokládají výrazné zvýšení hydratace pleti. U všech testujících se zmenšila hloubka vrásek (měřeno v koutku oka). Balení obsahuje 50 ml.

Recenze (1)

Recenze produktu EUBOS Hyaluron Repair & Fill denní krém proti vráskám pro suchou pleť 50ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (1)

60 %

Diskuze

Diskuze k produktu EUBOS Hyaluron Repair & Fill denní krém proti vráskám pro suchou pleť 50ml

Přidat nový příspěvek do diskuze