Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

herbadent

Domácí pekárny

Máte rádi vůni právě upečeného chleba? Představte si, že lahodné čerstvé pečivo můžete mít doma kdykoli se vám zachce, a to díky domácí pekárně. Na webu lékárna.cz naleznete ty nejlepší domácí pekárny, stačí si jen vybrat.

Proč si pořídit domácí pekárnu?

Nesporným pozitivem pekárny na chleba je možnost upečení vlastního pečiva, dle svých chutí a požadavků. Na své si tak přijdou lidé s bezlepkovou dietou či milovníci vícezrnných druhů pečiva. Co takhle vyzkoušet kmínový, jogurtový nebo pohankový chléb? Jste-li příznivcem italské kuchyně, zajisté Vám zachutná čerstvě upečená ciabatta. Různé směsi můžete zakoupit i na našem webu.

Pečení chleba v domácí pekárně není ale zdaleka vše, co pekárna umí. Zajisté oceníte i program na výrobu těsta nebo program pro vaření džemů a marmelád. Díky tomuto programu bude příprava ovocných džemů hračka.

Katalogový výpis | Seznam
Značky:SENCOR
akce

Sencor Domácí pekárna chleba SBR 930SS

Sencor Domácí pekárna chleba SBR 930SS
Kód:233558

Naše cena:  1.699 Kč
Běžná cena:  2.199 Kč
Ušetříte:  23 %

Pekárna chleba v moderním nerezovém designu. Díky přednastaveným 13tiprogramům nemusíte již chánět čerstvé pečivo. Stačí jen nastavit program a máte čerstvé a krupavé pečivo např k snídani.
Dostupnost: Skladem do 24 hodin