Moje srdcovky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Domácí elektrospotřebiče » Kuchyňské spotřebiče » Mlýnky na maso

Mlýnky na maso

Máte rádi pokrmy z mletého masa? A chcete si být jisti obsahem masové směsi? Nekupujte si mleté maso, ale namelte si jej sami doma s pomocí masového mlýnku.

Mlýnky na maso - detailní popis

Už dávno neplatí, že mletí masa je zdlouhavé a namáhavé. Pro ty, kteří si raději potraviny zpracovávají sami ve své kuchyni, jsou mlýnky na maso ideální.

  • Pokud patříte mezi zastánce starších a prověřených přístrojů, pak pro vás bude ideální ruční masomlýnek. S ním nikdy nešlápnete vedle.
  • Pro ty, kteří si chtějí práci usnadnit, tu  jsou elektrické mlýnky na maso. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů a mají různé mlecí disky, vyzkoušejte oblíbený mlýnek Sencor. Můžete si pořídit také mlýnek s nástavcem na plnění klobás.

Na mlýnku nejenže zpracujete maso, ale lze jej využít i jako lis na měkké ovoce. Díky němu lehce získáte šťávu např. z rybízu, kterou pak můžete dále využít. Některé mlýnky mají více nástavců, takže s nimi i nastrouháte zeleninu nebo připravíte domácí strouhanku.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám