Moje srdcovky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Domácí elektrospotřebiče » Kuchyňské spotřebiče » Zmrzlinovače

Zmrzlinovače

Je jasné, že lidé rádi mlsali už od pradávna...a to nejen děti. Když ještě ke všemu můžete spojit příjemné s užitečným, pak by se ubránil málokdo. Takovou schopnost v sobě skrývá zmrzlina. Nejenže skvěle chutná, ale dokonce osvěží v horkých letních dnech vaše tělo i mysl. A ta správná zmrzlina může ještě dodat vitamíny.

Zvolené filtraci neodpovídá žádné zboží

Zrušit filtr

Zmrzlinovače - detailní popis

Staňte se zmrzlinářem!

Historie její výroby je poněkud rozporuplná, existuje více domněnek, odkud vlastně pochází. To pro nás však není až tak úplně důležité. To, co je pro nás nejvíce přínosné je to, že si můžeme vyrobit svou vlastní domácí zmrzlinu.

A jak? Je to velmi jednoduché. Technickou stránku věci totiž zařídí elektrický zmrzlinovač. Tento šikovný pomocník v kuchyni vybavený velkým otvorem ve víku umožní bezpečné vkládání různých ingrediencí, hotovou nedojedenou zmrzlinu můžete v té samé nádobě vložit do mrazáku a uchovat na další čas. Díky tomu, že jeho jednotlivé části jsou lehce rozebíratelné, jeho údržba je velmi nenáročná. A navíc, díky velkému objemu (až 1,5 litrů) můžete příjemně překvapit a pohostit i větší návštěvu.

Teď už záleží jen na vaší fantazii, která vykouzlí jedinečnou zmrzlinu originální chuti.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám