Doprava zdarma nad 599 Kč. Přihlaste se k newsletteru!
Lékárna.cz

Domácí pekárny

Domácí pekárnu by si měl pořídit každý, komu záleží na tom, co jí. Ten nejlepší chleba, který zvládne i ten nejnáročnější test, je přece ten, který si sami upečete a o kterém přesně víte, co jste do něj dali. Možností je mnoho, můžete kombinovat několik druhů mouky, přidávat různá semínka nebo ořechy - fantazii se meze nekladou.

KENWOOD BM 450 pekárna chleba

KENWOOD BM 450 pekárna chleba

Doprava zdarma

Domácí pekárna chleba Kenwood BM 450 nabízí vynikající výkon a…

Skladem

5 079 Kč

5 079

Domácí pekárny - detailní popis

S domácí pekárnou je pečení velice snadné a pohodlné, stačí jenom nasypat potřebné suroviny a pekárna udělá ostatní práci za vás bez zbytečného nepořádku a námahy. Pozor musíte dát jenom na to, abyste dodrželi správné pořadí surovin - nejdřív přijdou tekutiny a po nich mouka a ostatní sypké přísady. Většina pekáren je navíc vybavena časovačem, díky kterému si můžete dát čerstvý a křupavý, ještě teplý chleba k snídani, nebo když se vrátíte domů z práce.

Co všechno domácí pekárna umí

Všechny domácí pekárny nabízejí několik přednastavených programů nejen pro domácí pečení. Pekárna vám pomůže umíchat to nejlepší těsto na buchty i knedlíky, se kterým se bude krásně pracovat a výsledek bude stát určitě za to. Můžete v ní připravovat výbornou marmeládu, toustový chleba nebo třeba upéct sekanou.

Pro pečení domácího chleba můžete být ještě snazší, pokud použijete speciální směs na chleba. U nás si můžete vybrat některou ze směsí a dalších surovin např. pro pečení bezlepkového chleba, které ocení nejen osoby trpící celiakií, ale i všichni milovníci zdravé výživy.

Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více