Podrobné informace

Echinacea přispívá k odolnosti organizmu, podporuje imunitu a horní cesty dýchací.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: IMUNIT
Kód výrobku: 99673
Kód EAN: 8594059730756
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

IMUNIT ®ECHINACEA KAPKY je prostředek, který přispívá ke správné obranyschopnosti organizmu. (1,2).

Echinacea přispívá k odolnosti organizmu. Velmi důležitým aspektem výroby je použití určité části rostliny. Imunit® ECHINACEA KAPKY je čistý extrakt výhradně z kořene rostliny Echinacea purpurea, čímž je zaručeno využití užitných látek rostliny. Extrakt z kořene se vyznačuje vyšším obsahem hlavních účinných látek oproti extraktům z jiné části echinacea.

Echinacea purpurea - česky třapatka nachová, známá též pod názvem rudbekie, je snad nejznámější rostlinou, která přispívá ke správné obranyschopnosti organizmu (1). Rostlina je původem z prérií Severní Ameriky, ale dá se vypěstovat i v České republice. Odpradávna ji používaly staré indiánské kultury a daly jí jméno Sluneční klobouk. Pro vědu ji objevil Dr. Meyer koncem 19. století.

Dávkování: užívejte 3 x denně 20 kapek.

Složení: Lihový extrakt z Echinacea purpurea, selen (seleničitan sodný pentahydrát). Tento extrakt obsahuje minimálně 35 objemových % alkoholu.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pro děti od 3 let dávky poloviční. Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením je nutno obsah lahvičky protřepat. Echinaceové kapky nemohou nahradit ošetření lékařem a jím doporučenou léčbu. Kapky je možno užívat i v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Ukládat mimo dosah dětí!

Kontraindikace: Přípravek je snášen velmi dobře a nejsou známy nežádoucí účinky.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C.

Obsah: 100 ml

Vysvětlivky: 1 Echinacea purpurea, 2 selen.

Recenze (2)

Recenze produktu Echinaceové kapky Imunit 100ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (7)

80 %

(6) (2)

100 %

kvalitní výrobek od známé firmy,extrakt z kořene,tím je nejsilnější,mám ho sama vyzkoušený,při prvních příznacích chřipky nebo nachlazení užívat 3x20kapek a chřipka usoupí

  • kvalitní výrobek od známé firmy,extrakt z kořene,tím je nejsilnější
  • nic

Diskuze

Diskuze k produktu Echinaceové kapky Imunit 100ml

Přidat nový příspěvek do diskuze