Podrobné informace

Diosven gel na ošetření pokožky dolních končetin.

Informace o produktu

Výrobce: Generica s.r.o.
Značka: GENERICA
Kód výrobku: 331255
Kód EAN: 8588003769800
Držitel rozhodnutí: Generica s.r.o.
  • přináší okamžitou chladivou úlevu
  • je jednoduchý na aplikaci
  • dobře se vstřebává
  • nezanechává mastné stopy
  • je neparfémovaný

Charakteristika účinných látek:

Escin – je hlavní účinnou látkou plodů jírovce maďalu ( Pakaštan koňský -  Aesculus hippocastanum ). Z chemického hlediska je to ve vodě rozpustná směs triterpenoidních saponinů. Jde o biologicky aktivní látku, která příznivě ovlivňuje pružnost a pevnost cévních stěn. Podporuje prokrvení pokožky, příznivě působí při pohmožděninách a modřinách.

D-panthenol – je provitamin B5, který je potřebný pro udržení zdravé pokožky. Zlepšuje hydrataci a urychluje regeneraci pokožky.

Silice z kůry pomeranče a levandulová silice – mají regenerační účinky.

Návod k použití

Gel jemně vetřete v tenké vrstvě do pokožky dolních končetin, postupujte vždy od chodidel přes kotníky směrem k srdci. Aplikaci opakujte vícekrát denně. Při aplikaci na pokožku v místech křečových žil gel pouze lehce naneste, pokožku nemasírujte. Pro zvýšení pohodlí je vhodné nanést na příslušné místo větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc).

Složení

Aqua, Alcohol, Escin, Benzyl Alcohol, Carbomer, Triethanolamine, Panthenol, Citrus Aurantium Amara Peel Oil, Lavandula Angustifolia Oil

Upozornění:

Určeno jen k vnějšímu použití. Neaplikujte na otevřené rány, sliznice a infikovaná místa při hnisavých procesech. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Recenze (1)

Recenze produktu GENERICA Diosven gel 50 g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (1)

60 %

Diskuze

Diskuze k produktu GENERICA Diosven gel 50 g

Přidat nový příspěvek do diskuze