Podrobné informace

Pečujte o svou pleť, uzdravte poškození viditelná i skrytá. Po 4 týdnech zlepšení všech poškození pleti v důsledku slunečního záření. Poškození pleti způsobená sluncem nejsou většinou pouhým okem viditelná. Černé světlo však dokáže tato místa odhalit. Denní krém Photo-Radiance urychluje obnovu viditelných poškození - povrchových buněk, které vlivem slunečního záření ztmavly a jsou barevně odlišné od okolních... i poškození jako pigmentace, která jsou patrná jen v černém světle a postupem času by se stala viditelná.

Informace o produktu

Výrobce: Beauty Plus s.r.o.
Značka: AVON
Kód výrobku: 93685
Kód EAN: 93685
Držitel rozhodnutí: Beauty Plus s.r.o.

Léčivá síla bylin Dálného východu a moderní technologie Photo-Cell mají spoilečně mimořádný účinek. Snižují aktivitu enzymu, který způsobuje pigmentaci kůže. Redukují tmavé skvrny a zarudnutí a vyrovnávají barevný tón pleti. Díky SPF 15 ochraňují pleť proti dalším poškozením v důsledku slunečního záření. Pokročilý výzkum ve Výzkumném a vývojovém centru Anew umožnil vytvořit exkluzivní denní krém Photo-Radiance Treatment SPF 15 pro pleť se známkami stárnutí způsobenými sluncem. Krém současně napomáhá urychlit buněčnou obnovu a chrání pleť proti dalším poškozením.

Jak používat: nanášejte každé ráno samostatně nebo na váš oblíbený Anew krém. V případě potřeby aplikujte znovu před vystavením slunečnímu záření.

Recenze

Recenze produktu Denní krém Photo-Radiance SPF 15 UVA/UVB Anew Alternative 30 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Denní krém Photo-Radiance SPF 15 UVA/UVB Anew Alternative 30 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze