Podrobné informace

Unavené, těžké, oteklé nohy? Křečové žíly? Uleví vám chladivý gel s léčivým konopím a dalšími bylinkami.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: CANNADERM
Kód výrobku: 193635
Kód EAN: 8594054230435
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

Venosil konopné mazání pro zevní aplikaci na pokožku dolních končetin s projevy syndromu těžkých nohou, křečových žil (varixů), metliček (flebektázií) a otoků.

Chladivý gel se lehce vstřebává, nelepí. Pravidelná jemná masáž venosilem je ideální pro osvěžení unavených, těžkých nohou a zmírnění obtíží např. u zaměstnání s dlouhým stáním či sezením, v těhotenství nebo při problémech s nadváhou.

Velmi účinná receptura

Velmi účinná receptura využívá regenerační a zvláčňující účinky oleje z léčivého konopí a hojivé vlastnosti kostivalu, arniky, měsíčku, řepíku, fenyklu a rutinu. Gel obsahuje vysoké zastoupení přírodních látek, které podporují funkčnost cév, pevnost cévních stěn, ale i hojení a regeneraci.

Gel má jemně chladivý efekt, lehce se vstřebává a nelepí, proto je možné jej aplikovat i několikrát denně podle potřeby. Pravidelná péče o nohy a jemná masáž nohou venosilem přispívá ke zmírnění obtíží, lepšímu prokrvení a fungování cév na dolních končetinách. Gel nepoužívejte na otevřené bércové vředy ani na jinak poraněnou pokožku.

Užití

Pravidelná péče o nohy a jemná masáž nohou venosilem přispívá ke zmírnění obtíži, lepšímu fungování a zpevnění cév na dolních končetinách. Chladivý gel se lehce vstřebává, nelepí. Nepoužívejte na poraněnou pokožku.

Dávkování

Při aplikaci postupujte vždy od chodidel směrem k srdci. Opakujte několikrát denně podle potřeby. Do míst s křečovými žilami či metličkami naneste větší množství gelu bez přílišného tlaku. Před oblékáním nechte gel na pokožce zaschnout. Po aplikaci gelu si umyjte ruce.

Složení

Bioaktivní konopný olej, sibiřská jedle, kostival, arnika, fenykl, řepík, máta, měsíček.
Aqua. Alcohol denat., Cannabis Sativa Seed Oil, Symphytum Officinale Extract. Polyacrylamide, Arnika Montana Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Ascorbic Acid, Mentha Piperita Oil, Foeniculum Vulgare Oil, Rutin, Calendula Officinalis Extract, Lecithin, Cymbopogon Citratus Oil, Allantoin

Balení

100 ml

Recenze (6)

Recenze produktu Cannaderm Venosil konopné mazání 100 ml

Recenze od 6 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (2)

100 %

(3) (3)

100 %

příjemně chladí

(4) (2)

100 %

splnil očekávání

(2) (5)

60 %

dobrý

  • dobrý

(4) (2)

80 %

doporučuji pro unavené nohy

  • chladí
  • vůně
  • rychle schne
  • nezmenšuje viditelnost žilek

(3) (3)

100 %

neuvěžitelně rychle zapůsobil v postiženém místě

Diskuze

Diskuze k produktu Cannaderm Venosil konopné mazání 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze