Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Volně prodejné léky » Gynekologické léčivé přípravky » Léčivé přípravky proti menstruačním bolestem

Léčivé přípravky proti menstruačním bolestem

Dlouhá a vleklá menstruace spojená se silným krvácením, navíc spojená s bolestmi. Že to znáte moc dobře? Nemusíte těmito nepříjemnostmi trpět během každé periody. Zkuste volně dostupné léky i podpůrné produkty na menstruační obtíže. Je však dobré se obrátit také na svého lékaře a  zkonzultovat s ním své problémy, protože je častokrát vyřeší až hormonální léčba.

Co dělat při silné a bolestivé menstruaci?

  • Na bolesti zad, nohou a podbřišku využijte účinky volně prodejných analgetik. Ta vám během chvíle zmírní únavné bolesti.
  • Pijte vhodný čaj – zakoupit můžete ženský čaj (již hotovou bylinnou směs), nebo si připravit odvar z řebříčku, kontryhele nebo mochny.
  • Zejména na bolesti a křeče v podbřišku je vhodné použít teplo – termofor je v tomto případě skvělým pomocníkem.
  • Úlevu vám může poskytnout i nějaký pohyb – například pilates či jóga. Doporučuje se provozovat nějaký druhy sportu pravidelně.

Spolehlivou ochranu při silném krvácení vám poskytnou hygienické vložky nebo tampóny vhodné při silné menstruaci a na noc. 

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Značka:
Všechny

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám