Podrobné informace

Náramek obsahuje hologramy, díky kterým se Vaše tělo dostane do energetické rovnováhy. Hologramy rovnoměrně působí na toky energie těla.

Informace o produktu

Výrobce: Modom S.r.o.
Značka: POWER
Kód výrobku: 252216
Kód EAN: 8594161070429
Držitel rozhodnutí: Modom S.r.o.

BI 59 Balanční náramek

Náramek obsahuje hologramy, díky kterým se Vaše tělo dostane do energetické rovnováhy. Hologramy rovnoměrně působí na toky energie těla. Harmonie tělesné energie je základem k vytvoření pohody. Můžete zlepšit fyzickou výkonnost, posílit stabilitu, sílu a vytrvalost. Pomozte si od napětí, stresu a nespavosti. Můžete nosit neustále.
Rovnoměrným rozložením energie se zlepší stabilita těla a ta je důležitá nejen při sportu, ale také při jakékoliv běžné činnosti.
Díky vědeckým studiím bylo zjištěno, že lidské tělo, které je zdravé vykazuje určitou frekvenci. Je prokázáno, že lidé (nemocní, alkoholici a drogově závislí), kteří mají oslabené tělo, mají tuto frekvenci nižší. Hologramy obsažené v každém náramku Power Band mají unikátní schopnost frekvenci lidského těla zvyšovat. Tím napomáhají i k lepšímu fyzickému stavu svého nositele.
Design náramku Power Band se stane Vaším skvělým módním doplňkem. Zařaďte se i Vy mezi spokojené vlastníky tohoto energetického zázraku.
Náramek Power Band je vyroben z kvalitního silikonu různých barev.

Parametry výrobku:
Velikost: S - 16cm, M - 17,5cm, L - 19cm, XL - 20,5cm
Barva: černá, růžová, modrá, bílá

Recenze

Recenze produktu BI 59 Balanční náramek - Power Band vel.XL 20.5cm

Diskuze

Diskuze k produktu BI 59 Balanční náramek - Power Band vel.XL 20.5cm

Přidat nový příspěvek do diskuze