Podrobné informace

Výrobek ekologického zemědělství je určen pro zvláštní výživu kojenců od 6 měsíců a malých dětí. Bez obsahu palmového oleje.

Informace o produktu

Výrobce: Vitagermine
Značka: BABYBIO
Kód výrobku: 357968
Kód EAN: 3288131500027
Držitel rozhodnutí: Vitagermine

Babybio LUNEA 2 se podílí na nutriční výchově dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců. Jako součást pestré stravy je vhodným doplňkem k pokrytí nejdůležitějších nutričních potřeb dítěte.

Výrobek dodává dítěti železo potřebné k vývoji imunitního systému a vápník ke stavbě kostí.

Složení

Nové složení obsahuje

  • bio slunečnicový olej.
  • Zahuštěno organickým škrobem
  • Přírodní vitamín E
  • Mléko francouzského původu
  • Neobsahuje palmový olej
  • Snadné otevírání plechovky

Sušené odstředěné mléko, kukuřičné maltodextriny, rostlinný za studena lisovaný olej (olejový slunečnicový, řepkový), kukuřičný škrob, laktóza, slunečnicový lecitin, koncentrované mléčné minerály (vápník), minerály: citrát sodný, mléčnan železnatý, hydroxid draselný, hořčík, síran zinečnatý, jodid draselný, seleničitan sodný, síran měďnatý, chlorid hořečnatý, chlorid draselný, oxid hořečnatý, síran manganatý, vitamíny: vitamín C, přírodní vitamin E (D-alfa-tokoferol-acetát), niacin, kyselina pantothenová, kyselina listová, vitamin A, thiamin, vitamin B6, vitamin K1, biotin, riboflavin, vitamin D3, vitamin B12, BIO strava od kolébky

Odstředěné mléko BABYBIO pochází od krav chovaných ve Francii. Jsou krmeny trávou nebo organickou pící a v souladu s organickými předpisy, preventivní léčba antibiotiky je zakázána.

Ekologické zemědělství je šetrné k životnímu prostředí, a pro budoucnost vašeho dítěte preferuje takový režim výroby, jako je používání přírodních hnojiv a střídání plodin.

Recenze

Recenze produktu BABYBIO Lunea 2 kojenecká výživa v prášku 900 g

Diskuze

Diskuze k produktu BABYBIO Lunea 2 kojenecká výživa v prášku 900 g

Přidat nový příspěvek do diskuze