Úvodní strana Děti a maminky Dětská výživa Kojenecká mléka Pokračovací kojenecká mléka

BABYBIO Croissance 3 Tekuté růstové mléko 250 ml, expirace

Kód výrobku: 461040

Vyživovací mléko pro zdravý růst a vývoj Vašeho děťátka. Ta nejlepší kvalita z ekologického zemědělství. Pro děti od konce 10. měsíce do 3 let věku.

Více informací

Podrobné informace

BABYBIO Croissance 3 Tekuté růstové mléko 250 ml

Kojenecká výživa Croissance od BABYBIO pečuje o nutriční výchovu Vašeho dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců. Je určena dětem od ukončeného 10. měsíce do 3 let.

  • neobsahuje palmový olej
  • bez přidaného aroma

Obsažené složky

  • železo potřebné pro správný vývoj imunitního systému, 500 ml tekutého mléka Croissance pokrývá 75% doporučené dávky kojenců
  • vápník ke správné stavbě kostí
  • 13 důležitých vitaminů a minerálních látek

Vyrobeno ve Francii

Složení

Částečně odstředěné mléko*, voda, maltodextriny*, rostlinné oleje* (řepkový*, slunečnicový*), laktóza*, vitamíny A, B1, B2, B5, B6, B8, B9, B12, C, D3, E, K1 a PP, minerální látky: sírany železa, hořčíku, zinku, mědi a manganu, citrát sodný, jodid draselný, hydroxid draselný, seleničitan sodný, emulgátor: řepkový lecitin

* suroviny z ekologického zemědělství

Odstředěné mléko BABYBIO pochází od krav chovaných ve Francii, které jsou krmeny trávou nebo ekologickými krmivy v souladu s předpisy na biostravu. Preventivní aplikace antibiotik je zakázána.  

V souladu s pravidly ekologického zemědělství jsou produkty BABYBIO vyráběny bez použití geneticky modifikovaných organismů.

Příprava

Pečlivě umyjte a sterilizujte láhev a savičku (1/4 hodiny vařit nebo v chladu v příslušném zařízení).

Lahev mléka protřepejte a nalijte požadované množství do kojenecké lahve. Nepřidávejte vodu ani cukr.

Mléko můžete ohřát max. na 40 °C (zkontrolujte teplotu na vnitřní straně zápěstí). Již ohřáté mléko znovu nepodávejte.

Po prvním otevření lahev dobře uzavřete, uložte do chladničky (max. 6°C) a spotřebujte do 48 hodin

Informace o produktu

Výrobce: Vitagermine
Značka: BABYBIO
Produktová řada: BABYBIO kojenecké mléka
Kód výrobku: 461040
Kód EAN: 3288131500072
Držitel rozhodnutí: Vitagermine

Upozorňujeme: Kojení je nejpřirozenější způsob výživy vašeho dítěte, protože mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji a zároveň poskytuje ochranu před různými nemocemi a přináší výhody pro vás i vaše dítě. Pokračovací kojenecké mléko není určeno jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Při krmení dítě vždy držte v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí.

Recenze

BABYBIO Croissance 3 Tekuté růstové mléko 250 ml

Diskuze

BABYBIO Croissance 3 Tekuté růstové mléko 250 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka