Lékárna.cz

ATARALGIN 325 mg 20 tablet

Léčivý přípravek
ATARALGIN 325 mg 20 tablet ATARALGIN 325 mg 20 tablet

Kombinovaný přípravek ze skupiny léků proti bolesti, obsahující léčivé látky paracetamol, guaifenesin a kofein.

Více informací

Skladem více než 5 kusů Pozítří odešleme, u vás v úterý 28. 5. (S přepravcem PPL o den dříve)

97 Kč
Doprava domů od 59 Kč 97 % spokojených zákazníků

Potřebuji poradit

97 Kč

Přidejte ještě

Do košíku
Do košíku

ATARALGIN 325 mg 20 tablet

Paracetamol působí proti bolesti a snižuje horečku. Guaifenesin zvyšuje účinek paracetamolu proti bolesti. Mimoto snižuje duševní a emoční napětí s pocitem úzkosti, má slabé zklidňující účinky a usnadňuje vykašlávání. Kofein zesiluje účinek paracetamolu a guaifenesinu proti bolesti, odstraňuje únavu a zvyšuje duševní aktivitu.

Léková forma

Bílé až téměř bílé tablety se zkosenými hranami a s půlicí rýhou na jedné straně. Půlicí rýha má pouze usnadnit dělení tablety pro snazší polykání, není určena k dělení dávky

Léčivá látka a její množství

Léčivými látkami jsou paracetamol, guaifenesin a kofein. Jedna tableta obsahuje 325 mg paracetamolu, 130 mg guaifenesinu a 70 mg kofeinu.

Jak užívat

Obvyklá jednotlivá dávka pro dospělé a dospívající ve věku 15 let a starší

  • je 1-2 tablety, užívaná podle potřeby až 3x denně, s odstupem 4-6 hodin mezi jednotlivými dávkami.

Důležitá upozornění

Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, která je součástí každého balení.

Podobně jako všechny léky, může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého - nežádoucí účinky najdete v příbalovém letáku.

  • Přípravek Ataralgin není určen pro děti a dospívající mladší 15 let.
  • Přípravek Ataralgin se nedoporučuje užívat v těhotenství a v období kojení.

Obsah balení

Balení obsahuje 20 tablet.

Nežádoucí účinky

Podobně jako všechny léky, může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého - nežádoucí účinky najdete v příbalovém letáku.

Nežádoucí účinky můžete hlásit přímo na adresu:

Státní ústav pro kontrolu léčiv Šrobárova 48 100 41 Praha 10

Nežádoucí účinky můžete hlásit přímo na web:

http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalovou informaci.

Informace o produktu

Značka:
Kód výrobku:
504775
Kód EAN:
8595112610015
Kód SÚKL:
ATC kód:
ATC název:
Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Farmakoterapeutická skupina:
analgetika | jiná analgetika a antipyretika | anilidy | paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Cesta podání:
Perorální podání
Držitel rozhodnutí:

Oznámit nežádoucí účinky

Mohlo by vás zajímat

Do košíku
Do košíku

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.