Podrobné informace

Allivictus Derma je přírodní léčebná kosmetika k zevnímu užití.Allivictus Derma má silné antibakteriální, protiplísňové a virucidní účinky na kůži. Působí protizánětlivě, mírně znecitlivuje pokožku a má intenzivní regenerační a antioxidační účinek.

Informace o produktu

Výrobce: Allivictus, s.r.o.
Značka: ALLIVICTUS
Kód výrobku: 209119
Kód EAN: 8595586900087
Držitel rozhodnutí: Allivictus, s.r.o.

Sprej s dávkovačem, tinktura je vyrobena výhradně z českých a slovenských odrůd česneku s významnými biologickými účinky.

Účinné látky
česnek
alkohol

Allivictus Derma má silné antibakteriální, protiplísňové a virucidní účinky na kůži. Působí protizánětlivě, mírně znecitlivuje pokožku a má intenzivní regenerační a antioxidační účinek. Příznivě ovlivňuje hojení drobných poranění, plísňových onemocnění kůže a nehtového lůžka. Účinně působí na afty, bradavice, opary, při bodnutí hmyzem, bezbolestně odstraňuje moluska.

Několikrát za den nastříkat na postižené místo, rozetřít a popřípadě přelepit.

Aplikaci opakovat po dobu 7-10 dnů. Před použitím protřepat!

Doba užívání není omezená, užívejte až do úplného vymizení všech příznaků.

K dosažení optimálního efektu doporučujeme kombinovat s přípravkem Allivictus Tinktura pro posílení celkové imunity!

Allivictus Derma je přírodní léčebná kosmetika k zevnímu užití. Je vyroben výhradně z českých a slovenských odrůd česneku s významnými biologickými účinky. Má silné antibakteriální, protiplísňové a virucidní účinky na kůži. Působí protizánětlivě, mírně znecitlivuje pokožku a má intenzivní regenerační a antioxidační účinek. Příznivě ovlivňuje hojení drobných poranění, plísňových onemocnění kůže a nehtového lůžka. Účinně působí na afty, bradavice, opary, při bodnutí hmyzem, bezbolestně odstraňuje moluska.

Recenze (1)

Recenze produktu Allivictus Derma 25ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (2)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Allivictus Derma 25ml

Přidat nový příspěvek do diskuze