Úvodní strana Domácnost a zvířata Prostředky proti hmyzu Odpuzovače hmyzu

ZEROBUGS Plus Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi, oranžový

Kód výrobku: 449094

Ideální řešení na odpuzení klíšťat a blech od lidí během aktivit v přírodě se čtyřnohými přáteli.

Více informací

Skladem už jen 1 - 2 kusy

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

689 Kč
ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

ZEROBUGS Plus Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi, oranžový

Zařízení pro Vás, které je přátelské k životnímu prostředí.

Lehký a pohodlný na nošení, ZeroBugs PLUS je ideálním řešením na odpuzení klíšťat a blech od lidí během sportovních a fyzických aktivit v přírodě se čtyřnohými přáteli. Skutečně ekologické řešení bez kontraindikací, protože nepoužívá žádné potenciálně škodlivé chemikálie.

Rozdíl mezi Zero Bugs PLUS pro lidi oproti Zero Bugs pro psy je v tom, že Zero Bugs PLUS pro lidi obsahuje dva ultrazvukové vysílače. Jeden, který vysílá před sebe a druhý, který vysílá směrem dolů. Tímto způsobem se efektivně odpuzují klíšťata a blechy i v tom případě, kdy je Zero Bugs PLUS připnutý ve výši pasu člověka.

Stálé působení ZeroBugs PLUS snižuje riziko kolonizace klíšťaty a blechami a tudíž pravděpodobnost zamoření parazity, které jsou možnou příčinou onemocnění.

Zařízení ZeroBugs PLUS je zcela netoxické a pracuje tak, že vydává ultrazvukové impulsy, které jsou dokonale neškodné pro lidi (dokonce i pro nositele kardiostimulátorů nebo jiných zařízení) a pro domácí zvířata, ale které ruší klíšťata a blechy a udržují je v zátoce. Vysílané ultrazvukové vlny ovlivňují jen nervové systémy klíšťat a blech, které je tak velmi znepokojují, že jsou nuceny opustit danou osobu a současně zabránit novému útoku.

ZeroBugs PLUS je vybaven dvěma vysílači: jeden s širokým čelním působením, druhý s emisemi vpravo, vlevo a dolů.

Co je to ultrazvuk?

Ultrazvukové vlny jsou neškodné vibrace vzduchu podobné zvuku, které nemají nic společného se škodlivým elektromagnetickým zářením.

Ultrazvuky vyzařované zařízeními ULTRASOUNDtech mají schopnost plně chránit předmět tím, že vytvářejí kolem něj ochrannou bariéru

Účinnost těchto systémů byla testována ve vědeckých laboratorích univerzity Camerino, které potvrdily jejich úspěch při boji proti škůdcům a parazitům a jejich absolutní bezpečnost pro lidi a domácí zvířata.

Výdrž nevyměnitelné baterie po aktivaci zařízení je až 10 měsíců.

Zařízení obsahuje testovací tlačítko a LED kontrolku.

Informace o produktu

Výrobce: ZeroBugs
Značka: ZEROBUGS
Kód výrobku: 449094
Kód EAN: 8052990370443
Držitel rozhodnutí: ZeroBugs

Recenze

ZEROBUGS Plus Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi, oranžový

Diskuze

ZEROBUGS Plus Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi, oranžový

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám