Podrobné informace

Venadoron uleví při zátěži dolních končetin, povzbuzuje žilní oběh, zmírní obtíže při drobných otocích dolních končetin.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 8725
Kód EAN: 4001638094344
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Venadoron uleví unaveným dolním končetinám, povzbuzuje žilní oběh zejména dolních končetin, uleví při pocitu těžkých nohou, zmírní obtíže při drobných otocích dolních končetin. Má na pokožku chladivý efekt. Jeho použití je vhodné i během těhotenství.

Zajímá Vás složení

Voda, alkohol, výtažek z plodů citrónu, destilát z vilínu, glycerin, výtažek z arniky, výtažek z kořene lopuchu, oddenku kosatce, trnková šťáva, výtažek z výhonků trnky, vodní sklo, xantan, modrá skalice, kyselina citrónová, parfém (přírodní éterické oleje), limonen*, citral*. * součást přírodních éterických olejů.

Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NATRUE - garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky.  Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

Doporučená aplikace

Nepoužíváme při alergii na arniku. Aplikujte po 10-15 minutách strávených vleže se zdviženými dolními končetinami. Upozornění - nanášejte opatrně, přípravek obsahuje modrou skalici, která zanechává neodstranitelné skvrny na tkaninách.

 

Recenze

Recenze produktu WELEDA Venadoron 100 ml

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Venadoron 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze