Podrobné informace

>Jehličnanové koupelové mléko. Uvolňuje dýchací cesty.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 11072
Kód EAN: 4001638099325
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Užití
Blahodárně harmonizuje. Neobsahuje syntetické tensidy, nepěnivá koupel.

Dávkování
Na plnou vanu postačí množství 2 až 3 polévkových lžic, na částečnou koupel nebo omývání použijeme 1/2 až 1 polévkovou lžíci. Vhodná teplota takové koupele je 37st.C. Koupelovou přísadu před použitím protřepejte.

Uvolňuje dýchací cesty.

Fakta
Člověk se zřídka koupe jen proto, aby se očistil. Od koupele očekává jednou osvěžení jindy zase prohřátí těla. Koupelové přísady Weleda paletu účinků koupele výrazně rozlišují. Nalezneme mezi nimi přísady s povzbuzujícími a aktivujícími účinky, jiné zklidňují, uvolňují svalové i duševní napětí, dále koupele s mírnými, bolest tišícími vlastnostmi.Koupel s koupelovou přísadou Weleda je v každém případě prostředníkem,který pozitivně přeladí náš organizmus a napomáhá nám vypořádat se s nároky života. Koupelové přísady Weleda obsahují přírodní éterické oleje, těkavé látky, které jsou základem vůně rostlin.

Poznámka
Působí na náš organismus jak vstřebáváním kůží,tak i svou vůni. S výjimkou kaštanové koupele proto přidáváme koupelová mléka až do napuštěné vany,aby éterické oleje nevyprchaly a nesnížil se terapeutický účinek koupele. Koupelové přísady jsou nepěnivé a koncentrované.Kosmetické a dietetické přípravky dodává firma Weleda do specializovaných prodejen s přírodními produkty, dotzv. Zelených lékáren, do bylinkářstvi, do prodejen biopotravin, prodejen zdravé výživy i do řady lékáren.

Recenze

Recenze produktu WELEDA Jehličnanové koupelové mléko 200ml

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Jehličnanové koupelové mléko 200ml

Přidat nový příspěvek do diskuze