Podrobné informace

Mast je pro svoje regenerační a zklidňující účinky vhodná na špatně se hojící rány.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 8729
Kód EAN: 3933092
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Mast je vhodná na podrážděnou pokožku, k následnému ošetření drobných odřenin a tržných ran. Pro svoje regenerační a zklidňující účinky osvědčená na špatně se hojící rány. Nanášíme na ránu od 2. dne, po prvotním uzavření rány a odeznění bolesti.

Zajímá Vás složení

Sezamový olej, lanolín, žltý vosk, lanolínový alkohol, čistená voda, výťažok z nechtíka. Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NATRUE - garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

Jak mast aplikovat

Mast aplikujeme jednou až třikrát denně až do zhojení rány. Nepoužíváme na čerstvé otevřené poranění. Většinou se používá od 2. dne po poranění až do zhojení rány, tj. 7-10 dnů.

Tip - Při zanícené ráně můžeme použít tzv. masťový obvaz: na čistý, nejlépe sterilní obvazový čtverec naneseme ca 0,5cm silnou vrstvu Calendula masti, přiložíme na zanícenou oblast a upevníme náplastí či obvazem. Ponecháme několik hodin, nejlépe přes noc.

Recenze

Recenze produktu WELEDA Calendula 10% mast 25 g

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Calendula 10% mast 25 g

Přidat nový příspěvek do diskuze