Podrobné informace

První hydratační péče spojující ochranný filtr a Filladyn.

Informace o produktu

Výrobce: L'OREAL Česká republika s.r.o.
Značka: VICHY
Kód výrobku: 30804
Kód EAN: 3337871317638
Držitel rozhodnutí: L'OREAL Česká republika s.r.o.

Účinky:

 • zachycuje a fixuje vodu uvnitř buněk

 • dodává pleti jemnost a elasticitu

 • předchází předčasnému stárnutí.

 • Hypoalergenní, testováno dermatology.

  Velký vědecký objev: UV záření a znečištěné ovzduší degradují proces hydratace pleti. Pleť potřebuje vodu, aby mohla správně fungovat. Znečištěné ovzduší snižuje rezervy vody v pokožce a kapacitu ji zadržovat - hydrolapače. Dehydratovaná pleť se stává ještě více zranitelnější. Důsledky: dehydratace pleti se zvyšuje, tvoří se vrásky dehydratace. Pleť je matná a drsná, přirozený proces stárnutí je urychlen.

  Výsledek: pokožka je účinně chráněná před vnějšími agresivními vlivy a je opět hydratovaná. Pleť je jemná a vláčná během 24 hodin, na dotek hladká. Pocity pnutí a vrásky dehydratace jsou znatelně zmírněny. Chrání pleť před předčasným stárnutím. Umožňuje díky své jemné a svěží textuře rychlou penetraci. Nemastí, nelepí.

  Specifikace

  První hydratační péče spojující: ochranný filtr (proti UV záření SPF 20 a proti znečištěnému ovzduší), který zabraňuje dehydrataci a tvorbě volných radikálů a Filladyn, 1. aktivní látku schopnou reprodukovat hydrolapače, aby epidermis mohla znovu zachycovat vodu uvnitř buněk přicházející z epidermis.

  Recenze

  Recenze produktu VICHY Thermal FIX UV - rehydratační péče s UV filtrem SPF 20 50ml

  Diskuze

  Diskuze k produktu VICHY Thermal FIX UV - rehydratační péče s UV filtrem SPF 20 50ml

  Přidat nový příspěvek do diskuze