Podrobné informace

Jedná se o hydratační samoopalovaci ubrousky na obličej.které jsou určeny pro zvýrazněni a rozjasněni opáleného vzhledu pleli. Hlavně pro světlou pleť.

Informace o produktu

Výrobce: L'OREAL Česká republika s.r.o.
Značka: VICHY
Kód výrobku: 87636
Kód EAN: 3337871319366
Držitel rozhodnutí: L'OREAL Česká republika s.r.o.

Popis:
Jedná se o hydratační samoopalovaci ubrousky na obličej.které jsou určeny pro zvýrazněni a rozjasněni opáleného vzhledu pleli. Hlavně pro světlou pleť.
- účinné látky: DHA
- užití:
Pro zvýraznění a rozjasnění opáleného vzhledu pleti působí samoopalovaci přípravky na povrchové vrstvy pokožky a vyvolávají tak její zbarveni. Má lehce se vstřebávající texturu. Rychle se aplikuje a nezanechává skvrny.
- příznaky:
Díky znečištění, častému otírání pokožky a poceni se na povrchu pleti usazují nečistoty a barva postupně ztrácí jas.

Prevence:
Vyhýbejte se slunci v hodinách nejsilnějšího zářeni. Nevystavujte se na slunci příliš dlouho. Noste pokrývku hlavy, tričko a sluneční brýle. Zvolte ochranný faktor adaptovaný typu pokožky. Používejte přípravky ochrany proti slunečnímu zářeni. Nejménně 1x za rok konzultujte stav vaší pleti s dermatologem.

Doporučení: Nevystavujte slunci děti do 3 let.

Fakta:
Díky koncentraci DHA rozjasňuje pleť a zajišťuje přirozeně opálený vzhled pleti. Hydratační a rozjasňující složky zachovávají svěží efekt opálení. Barva opálené pleti nebledne, naopak zůstává záňvá. Vzhled přírodního opáleni je patrný již za 1 hodinu od aplikace.
Výrobek je fotostabilni a voděodolný. Samoopalovacimi přípravky je dosaženo opáleného vzhledu díky povrchové pigmentaci pokožky. Tento typ opáleni doporučený dermatology zajišťuje barvu přirozeného opálení bez negativních následků UV záření. Všechny přípravky Capital soleil odpovídají novému doporučení Evropské unie vyžadující bezpečnou a preventivní ochranu.

Recenze

Recenze produktu VICHY CS Auto bronzant ubrousky 24 x 5.6 ml

Diskuze

Diskuze k produktu VICHY CS Auto bronzant ubrousky 24 x 5.6 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze