Podrobné informace

Scalibor antiparazitní obojek pro velké psy 65 cm slouží k ochraně proti klíšťatům, blechám, komárům a pakomárům s novou technologií uvolňování účinné látky.

Informace o produktu

Výrobce: INTERVET
Značka: SCALIBOR
Kód výrobku: 53929
Kód EAN: 8713184037459
Kód SÚKL: 960311
Držitel rozhodnutí: INTERVET

SCALIBOR Protectorband antiparazitární obojek pro psy k ochraně proti klíšťatům, blechám, komárům a pakomárům s novou technologií uvolňování účinné látky. Je voděodolný a zcela bez zápachu.

Voděodolný a bez zápachu!

S účinností až 4 měsíce na blechy a až 6 měsíců na klíšťata.

Scalibor obsahuje jako účinnou látku syntetický insekticid deltametrin. Ten zabraňuje dalšímu napadání psa parazitem a zároveň již přisátá klíšťata a blechy paralyzuje a zabíjí. Někdy je možné klíšťata na psovi pozorovat, tato klíšťata se však nepřisají.

Deltametrin je v obojku vázán na látku trifenylfosfát. Tento patentovaný komplex je z obojku uvolňován pozvolna, přímo na psa, a rozšiřuje se lipidovou vrstvou kůže n acelé tělo zvířete, bez vypařování účinné látky do prostředí. Proto obojek nezapáchá a psovi se tak dostává potřebné dávky deltametrinu postupně každý den.

Majitel může se psem manipulovat tak, jak je zvyklý, pes může být v domě nebo v bytě a děti se jej mohou bez obav dotýkat a hrát si s ním. Účinná látka se neuvolňuje do prostředí. Scalibor neztrácí svou účinnost ani po kontaktu s vodou, psi se tedy mohou koupat.

Upozornění

Po manipulaci s obojkem si umyjte ruce mýdlem a vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí, nedovolte dětem hrát si s obojkem nebo jej dokonce cucat. Uchovávejte při teplotě do 25°C.

Způsob použití

Připevněte obojek kolem krku zvířete, aniž byste jej příliš utáhli. Mezi obojek a krk psa by se měly vejít dva prsty. Odstřihněte přebytečný obojek zhruba 5cm od spony. Obojek je třeba nasadit týden před pobytem v infikovaném prostředí. Koupání ve vodě nijak neovlivňuje účinnost obojku.

Důležité upozornění

Nepoužívejte obojek u zvířat s rozsáhlými kožními lézemi. Neumývejte psa šampónem týden před nasazením obojku. Šampónování narušuje lipidovou vrstvu kůže a může tak snížit účinnost obojku.
Scalibor používejte od 7 týdnů věku.

Recenze (6)

Recenze produktu SCALIBOR Antiparazitní obojek pro velké psy 65 cm

Recenze od 6 uživatelů s celkovým hodnocením 97 %.

Přidat recenzi produktu

(7) (8)

100 %

Loňský rok ani jedno klíště, letos objednávám znovu. Spokojenost.

(8) (7)

100 %

(7) (5)

100 %

Mám velké psi, tak tento obojek je praktické a levnější řešení než pipety. Ale hlavně funguje a funguje dlouho.

  • Funguje od jara do pozimu. A jsem přesvědčena, že jak jsem se svými psi každý den, že to funguje i na mě.Šla jsem s kamarádkou v létě vysokou travou a na konci jsem byla bez klíštěte a po ní lezlo 8 klíšťat. Bylo to přesvědčivé.

(9) (5)

80 %

Klíšťat byla už zvyklá na Frontline, tak nám byl doporučen Scalibor a ten výborně pomáhá.

(6) (8)

100 %

Používáme řadu let jen tuto značku a jsme velmi spokojeni. Zatím jsme neměli jediné klíště (pouze když jsme vyjímečně koupili jiný). Výrobce uvádí, že vydrží až 6 měsíců ale dáváme 3 do roka. Dokonce i když měla ostatní zvířata blechy, pes je díky tomuto obojku neměl. Vřele doporučuji jako bezpečnou ochranu vašeho mazlíčka.

  • VyzkoušenéKvalitní zapínání - pes ho jen tak neztratíBez zápachudlouho vydrží

(7) (7)

100 %

jinak jsem s nim spokojená a můj pejsek snad také

  • snad to funguje, našla jsem až později klíšťě
  • nevím přesně, jak dlouhou dobu funguje

Diskuze

Diskuze k produktu SCALIBOR Antiparazitní obojek pro velké psy 65 cm

Přidat nový příspěvek do diskuze