Úvodní strana Domácnost a zvířata Chovatelské potřeby Psi Antiparazitika pro psy Obojky proti klíšťatům a blechám pro psy

SCALIBOR Antiparazitní obojek pro malé a střední psy 48 cm

Veterinární přípravek
Kód výrobku: 53928
98 %
Scalibor Protectorband antiparazitární obojek pro psy k ochraně proti klíšťatům, komárům a pakomárům s novou technologií uvolňování účinné látky.

Více informací

Skladem zítra

V pátek 12. 3. odešleme, u vás v pondělí 15. 3.

V pátek 12. 3. odešleme, u vás v pondělí 15. 3.

475 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

SCALIBOR Antiparazitní obojek pro malé a střední psy 48 cm

Je voděodolný a zcela bez zápachu.

Voděodolný a bez zápachu! S až 6 měsíců.

Scalibor obsahuje jako účinnou látku syntetický insekticid deltametrin. Ten zabraňuje dalšímu napadání psa parazitem a zároveň již přisátá klíšťata paralyzuje a zabíjí. Někdy je možné klíšťata na psovi pozorovat, tato klíšťata se však nepřisají. 

Deltametrin je v obojku vázán na látku trifenylfosfát. Tento patentovaný komplex je z obojku uvolňován pozvolna, přímo na psa, a rozšiřuje se lipidovou vrstvou kůže na celé tělo zvířete, bez vypařování účinné látky do prostředí. Proto obojek nezapáchá a psovi se tak dostává potřebné dávky deltametrinu postupně každý den.

Majitel může se psem manipulovat tak, jak je zvyklý, pes může být v domě nebo v bytě a děti se jej mohou bez obav dotýkat a hrát si s ním. Účinná látka se neuvolňuje do prostředí. Scalibor neztrácí svou účinnost ani po kontaktu s vodou, psi se tedy mohou koupat.

Upozornění

Léčení psi by neměli mít dovoleno spát v kontaktu s lidmi, obzvláště s dětmi. Po manipulaci s obojkem si umyjte ruce mýdlem a vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí, nedovolte dětem hrát si s obojkem nebo jej dokonce cucat. Uchovávejte při teplotě do 25 °C.

Způsob použití

Připevněte obojek kolem krku zvířete, aniž byste jej příliš utáhli. Mezi obojek a krk psa by se měly vejít dva prsty. Odstřihněte přebytečný obojek zhruba 5cm od spony. Obojek je třeba nasadit týden před pobytem v infikovaném prostředí. Koupání ve vodě nijak neovlivňuje účinnost obojku.

Zvláštní upozornění: Nepoužívejte obojek u zvířat s rozsáhlými kožními lézemi. Neumývejte psa šampónem týden před nasazením obojku. Šampónování narušuje lipidovou vrstvu kůže a může tak snížit účinnost obojku. Scalibor používejte od 7 týdnů věku.

Informace o produktu

Výrobce: INTERVET
Značka: SCALIBOR
Kód výrobku: 53928
Kód EAN: 8713184037466
Kód SÚKL: 960301
Držitel rozhodnutí: INTERVET

Recenze (8)

SCALIBOR Antiparazitní obojek pro malé a střední psy 48 cm

Recenze od 8 uživatelů s celkovým hodnocením 98 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

Super posobi a psik ho znasa velmi dobre

Proč je to slovensky?

100 %

100 %

Maximální spokojenost, hafák měl během léta jen asi 3 klíšťata.

100 %

+PŘEDCHOZÍ DOBRÁ ZKUŠENOST, PES OPRAVDU BEZ KLÍŠŤAT, BYDLÍM V OBLASTI S EXTRÉMNÍM VÝSKYTEM, +NUTNO DODRŽOVAT DOPORUČENÍ - OBČAS OBOJEK UMÝT KARTÁČEM, +DOPORUČUJI +S NÁKUPEM JSEM SPOKOJENA

PŘEDCHOZÍ DOBRÁ ZKUŠENOST
100 %

80 %

Funguje, není drahý, nesmrdí

Funguje, nesmrdí
100 %

Jsem velmi spokojen s výrobkem, je velmi účinný.

100 %

Velmi účinný, od té doby, co jej používám, neměl můj pes klíště. Jsem s tímto výrobkem velice spokojena.

Diskuze (1)

SCALIBOR Antiparazitní obojek pro malé a střední psy 48 cm

Přidat nový příspěvek do diskuze

- POZOR: JED PRO KOČKY!!!

(0) 15/04/2011

Považuji za zásadní pochybení, že v popisu u tohoto výrobku není uvedeno, že je extrémně nebezpečný pro kočky už při pouhém kontaktu se psem, který má tento obojek!!! Dočetla jsem se to až v návodu na obalu. Holubová

Vstoupit do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka