Podrobné informace

Ošetřuje pokožku velmi namáhanou častým mytím. Čistí antibakteriálně, intenzivně hydratační. Provitamin B5 zadržuje vlhkost a působí protizánětlivě.

Informace o produktu

Výrobce: MERZ
Značka: SAVODERM MED
Kód výrobku: 100805
Kód EAN: 9005356009111
Držitel rozhodnutí: MERZ

Účinky
Ošetřuje velmi namáhanou pokožku častým mytím. Čistí antibakteriálně, intenzivně hydratační. Provitamín B5 zadržuje vlhkost a působí protizánětlivě. Optimální kombinace účinných látek obsažených v SAVODERM med lékařském mýdle regeneruje silně namáhanou pokožku a zvyšuje její odolnost. Účinná látka kyseliny panthenolové hraje při látkové výměně kůže velkou roli. Zvyšuje vlhkost pokožky a zlepšuje její elasticitu. Provitamín B se proto výborně hodí k péči o přecitlivělou nebo suchou pokožku, jelikož má navíc i vlastnosti, které zabraňují nebo zmírňuje svědění a zanícení pokožky. Dále podporuje znovustvoření kožních buněk a přispívá k regeneraci.

pH hodnota 5,5 - Co to znamená?
PH hodnota je měřítkem síly kyselého, potažmo zásaditého účinku roztoku. "pH" je zkratka latinského výrazu pondus Hydrogenii nebo potentia Hydrogenii (lat. Pondus = váha, potentia = síla, hydrogenium = vodík). V překladu to znamená vodíkový exponent. pH hodnota může být přesně určena s pomocí určitých měřících přístrojů (pH-elektroda) nebo může být přibližně sdělena pomoci všestranného indikátoru a srovnáním s barevnou škálou. Tato škála sahá od pH hodnoty 0 do pH hodnoty 14.

  • pH <7 odpovídá kyselému roztoku (kyseliny octové, kyseliny mléčné a kyseliny uhličité)
  • pH 7 odpovídá neutrálnímu roztoku (voda)
  • pH >7 odpovídá alkalickému roztoku (žíravina, alkalické mýdelné roztoky)

pH hodnota pokožky se nachází v rozmezí hodnot mezi 5 a 6.

Složení
Aqua, Sodium Laureth Sulfáte, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Farnesol, Phenoxyethanol, Parfum, Panthenol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

Recenze

Recenze produktu SAVODERM MED Doct.s.Tek.mýdl.250ml 4537

Diskuze

Diskuze k produktu SAVODERM MED Doct.s.Tek.mýdl.250ml 4537

Přidat nový příspěvek do diskuze