Moje srdcovky

Úvodní strana » Krása a hygiena » Manikúra, pedikúra » Domácí pedikúra » Sady

Sady na pedikúru

Chodidla jsou jednou z nejvíce namáhaných částí těla. Přesto většina z nás péči o ně hodně zanedbává, a to hlavně v zimě. Příchod léta a s ním spojené časté nošení sandálů ale spolehlivě odhalí hrubou popraskanou kůži na patách, samozřejmě mozoly a kuří oka nevyjímaje.

Sady na pedikúru - detailní popis

Pedikúru a odstranění všech neduhů na vašich nohách zvládnete s kvalitními nástroji snadno sami. Na odstranění ztvrdlé kůže použijte pemzu, rašpli nebo pilník. Nespočet jich nabízí firma Solingen nebo Scholl. Ale pozor, seřezávače a hoblíky raději přenechte profesionálům - obzvláště jste-li diabetik, a to kvůli případnému poranění.

“Skoroprofesionála” z vás udělá celá elektrická sada, která je vhodná jak pro pedikúru, tak i pro manikúru. Třeba sada Bausch - brousí, vyhlazuje, leští nehty a odstraňuje tvrdou kůži. Navíc je vhodná jak pro “suché” tak i pro “mokré” použití.

Na nehty a jejich úpravu použijte kleštičky, nůžky a následně ještě zabrousíte ostré hrany pilníkem. Pak sestříhejte vždy do roviny, aby nehet bolestivě nezarostl do kůže.

Po řádné pedikúře, kdy ošetříte nejen nehty, ale i výrostky na kůži, ztvrdlou kůži či kuří oka, nezapomeňte na kvalitní krémy přímo určené pro nohy. Ty kůži především na namáhaných chodidlech prokrví, hydratují a ozdraví. 

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Online - Poradíme Vám