Podrobné informace

Výrobek z řady pro mladé dívky. Rexona Fun Spirit je hravá vůně s melounem a okurkou, se kterou se budou dívky cítit svěží po celý den. Inovované složení urychluje zasychání na pokožce a zabraňuje lepivému, vlhkému pocitu.

Informace o produktu

Výrobce: UNILEVER
Značka: REXONA
Produktová řada: Rexona antiperspiranty roll on
Kód výrobku: 109722
Kód EAN: 50097746
Držitel rozhodnutí: UNILEVER

Užití
Značka Rexona je oblíbená díky své účinnosti, spolehlivosti, 24hodinové ochraně proti pocení a navíc je svým spotřebitelkách známa svými inovacemi a novinkami. Nyní Rexona přichází s novou řadou výrobků určených pro dívky ve věku od 11 do 17 let. Produkty jsou přesně přizpůsobené potřebám mladých dívek, mají atraktivní barevný design, příjemnou mladistvou vůni a praktickou velikost balení. Stejně jako u ostatních výrobků Rexona i Rexona for Teens poskytuje spolehlivou a účinnou ochranu proti pocení.

Rexona for Teens je nabízena ve třech svěžích vůních ve formě spreje a kuličkového deodorantu. Rexona Tropical Power přináší sladkou vůni tropického ovoce. Rexona Fun Spirit -hravá vůně s melounem a okurkou, se kterou se budou dívky cítit svěží po celý den. Rexona Air Petals je jemná květinová vůně s nádechem frézie, která zaručí celodenní ochranu a pocit svěžesti.

Recenze

Recenze produktu Rexona roll-on Fun Spirit 50 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Rexona roll-on Fun Spirit 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze